Rafał Trzaskowski pokazał majątek swój i żony. Będziecie zdziwieni

Autor Mateusz Dolak - 26 Maja 2020
Rafał TrzaskowskiŹródło: um warszawa

Rafał Trzaskowski, prezydent m.st. Warszawy, złożył oświadczenie majątkowe, przedstawiające majątek swój oraz żony. Jak podaje ratusz, prezydent Warszawy spotkał się również z Marszałkiem Senatu RP, Tomaszem Grodzkim, aby przedstawić projekt ustawy o jawności w życiu publicznym. | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje z Warszawy.

Majątek Rafała Trzaskowskiego

- Uczciwość i przejrzystość działań polityków to podstawy zaufania Polaków do władzy i do życia publicznego. Nie mamy prawa oczekiwać od ludzi szacunku do państwa, jeśli nie zdobędziemy ich zaufania - powiedział Rafał Trzaskowski i dodał, że złożył oświadczenie, które pokazuje cały jego majątek. - Ci, którzy do tej pory szukali wymówek i kruczków prawnych, by nie pokazać wszystkiego, co posiadają, powinni czuć presję opinii publicznej, by wykazać się pełną jawnością. - powiedział Roczne oświadczenie majątkowe prezydenta stolicy za 2019 rok jest dostępne w Biuletynie Informacji Publicznej.

Dzisiaj grzeje:
1. Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?
2. ING Bank Śląski wydało ważne oświadczenie. Klienci powinni przygotować dodatkową gotówkę

Co posiada prezydent stolicy?

Oszczędności w kwocie : 48 tys. złotych, 4100 euro. Nieruchomości: mieszkanie 79 m kwadratowych o wartości ok. 1 mln zł które otrzymał w spadku po rodzicach oraz lokal 103,5 metrów kwadratowych o wartości 930 tys. wzięty na kredyt. Samochód VOLVO XC70 z 2011 roku, antyczne meble oraz spadek po zmarłej matce (trwa jeszcze rozprawa). W ubiegłym roku Trzaskowski dostał wynagrodzenie z ZAiKS - 17 700,28 zł, Collegium Civitas - 46 152 zł, Związku Artystów Wykonawców STOART - 2 460 zł, Polskiego Radia SA - 45 zł, umowy najmu mieszkania 50 647 zł, i urzędu miasta st. Warszawy - 151 837,59 zł.

Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?Zostało już tylko kilka godzin. Za chwilę Szumowski ogłosi na co czekali wszyscy. Co dalej z maseczkami?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie wprawiło w osłupienie tysiące internautów. Chodzi o nastoletnią córkę Wiśniewskiego
  2. Nie żyje 23-letni piłkarz. Zagadkowe okoliczności śmierci młodego zawodnika, policja bada sprawę
  3. Wypadek na S8. Uwaga na duże utrudnienia
  4. Kopał w samochód, miał przy sobie nóż. Gdy zwrócili mu uwagę, było jeszcze gorzej
  5. Chciał zrobić żart, wykręcił numer alarmowy. Procedura ruszyła, mężczyzna może trafić do więzienia
  6. Antoni Macierewicz będzie w trudnej sytuacji? Rusza pozew Donalda Tuska, Radosława Sikorskiego i Tomasza Siemoniaka
Kobieta podczas spaceru zajrzała do studzienki. Za chwilę na miejscu była już policjaKobieta podczas spaceru zajrzała do studzienki. Za chwilę na miejscu była już policjaCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News