Nagła decyzja Rafała Trzaskowskiego. Chodzi o niepokojące doniesienia z Białorusi

Autor Karolina Kraushar - 26 Sierpnia 2020
Rafał Trzaskowski solidaryzuje się z BiałorusiąŹródło: um.warszawa.pl

Rafał Trzaskowski po raz kolejny solidaryzuje się z Białorusią. Pałac Kultury i Nauki zostanie podświetlony w środę barwami narodowymi naszego wschodniego sąsiada. Z kolei na maszcie warszawskiego ratusza na znak solidarności z pojawi się opozycyjna białoruska flaga.

Rafał Trzaskowski solidaryzuje się z Białorusią

Rafał Trzaskowski, już po raz kolejny, swoimi gestami solidaryzuje się z Białorusią. - Warszawa we współpracy z Domem Białoruskim i przedstawicielami akcji obywatelskich postanowiła przyłączyć się do międzynarodowej inicjatywy na rzecz wolnych i demokratycznych wyborów na Białorusi - przekazała w środę rzeczniczka Urzędu m.st. Warszawy Karolina Gałecka.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
2. 500 plus nie działa. Rząd wyda setki tysięcy na badanie Polaków

Rafał Trzaskowski wspiera Białoruś

- Warszawa wspiera Białoruś i nie zgadza się na łamanie praw człowieka i demokracji! Dlatego wspólnie z innymi miastami na całym świecie 26 sierpnia przekażemy Białorusinom w tym ważnym dla nich momencie naszą międzynarodową solidarność! - powiedział prezydent Warszawy, Rafał Trzaskowski.

Warszawa wspiera Białoruś

PKiN rozbłyśnie w środę 26 sierpnia barwami Białorusi na znak solidarności. Dodatkowo w komunikacji miejskiej wyświetlane są grafiki, pokazujące wsparcie Warszawy dla Białorusi. - Na Facebooku udostępniliśmy specjalną nakładkę, której każdy z Was może użyć i również zamanifestować swój sprzeciw wobec łamania prawa u naszych wschodnich sąsiadów - przekazał prezydent Warszawy. - Każdy gest solidarności jest dla narodu białoruskiego bardzo ważny. Nie bądźmy obojętni, wspierajmy i pomagajmy naszym sąsiadom w tym bardzo ważnym momencie w historii ich kraju. Nawet w symboliczny sposób - dodał Trzaskowski.

Tragiczny wypadek na torach, nie żyje człowiek. Ogromne utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei MazowieckichTragiczny wypadek na torach, nie żyje człowiek. Ogromne utrudnienia w kursowaniu pociągów Kolei MazowieckichCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Plus zaskoczy tysiące klientek i klientów SMS-em. Niezwykła propozycja, może dotyczyć także ciebie
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Koronawirus w kościele. Sanepid pilnie szuka wiernych
  4. Zakaz handlu w niedziele powinien zostać zniesiony? Co sądzicie?
  5. Nowy "gang" w Biedronce, sklep rusza z kolejną akcją. Wielu klientów czekało na ten moment
  6. Nie żyje polski polityk. Media obiegła tragiczna wiadomość
Jechał pod prąd, wbił się w rondo. Alkomat dawno nie pokazał takiego wynikuJechał pod prąd, wbił się w rondo. Alkomat dawno nie pokazał takiego wynikuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News