Na sesji Rady Warszawy ważą się losy podwyżek i walki z COVID. Trzaskowskiego nie ma

Autor Julian Bakuła - 15 Października 2020
rada warszawyŹródło: youtube

Rafał Trzaskowski nie pojawił się na czwartkowej sesji rady Warszawy, podczas której głosowano nad ważną uchwałą dotyczącą podwyżek w Warszawie i omawiano sytuację związaną z pandemią koronawirusa w stolicy. O absencji prezydenta Warszawy poinformowali stołeczni radni na Twitterze.

Rafał Trzaskowski nie pojawił się na ważnej sesji rady Warszawy

Rafał Trzaskowski nie stawił się na czwartkowej sesji rady Warszawy, podczas której odbyło się głosowanie nad ustawą uzależniającą wysokość opłaty za wywóz śmieci od zużycia wody. O ustawie informowaliśmy już na Wawa Info. - To najbardziej sprawiedliwy system poboru opłat za wywóz śmieci. Opłata zależy od tego, ile sami mieszkańcy zużyją wody. Dzisiejsze stawki są sztywne. Nie ma znaczenia, ile dana rodzina produkuje śmieci. Samo Ministerstwo Klimatu rekomendowało system poboru opłat za odpady w powiązaniu ze wskazaniami wodomierza - przywoływał słowa wiceprezydenta Warszawy Michała Olszewskiego dziennik "Rzeczpospolita".

Dzisiaj grzeje:
1. Pilny komunikat ministra zdrowia. Wracamy do sytuacji z wiosny. Szpitale mają nie przyjmować wszystkich pacjentów
2. Warszawa i Kraków na nowej liście czerwonych stref już od dziś? Niebawem rząd ogłosi decyzję
3. Ogromne zmiany, przed chwilą ogłoszono. Straż miejska wydała komunikat, będą podlegać pod policję

Czy Rafał Trzaskowski zaspał na sesję rady Warszawy?

Mimo że czwartkowa sesja rady Warszawy dotyczyła kwestii tak ważnej dla miasta i dla jego mieszkańców, Rafał Trzaskowski nie wziął w niej udziału, o czym poinformowała - nie wprost - na Twitterze bezpartyjna radna Monika Jaruzelska. "Kolejna bardzo ważna sesja Rady Warszawy. Zgadnijcie, kto jest dziś, jak zwykle, WIELKIM NIEOBECNYM???" - zapytała retorycznie Jaruzelska.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Biedronka natychmiastowo wycofuje uwielbiany produkt. Może doprowadzić do groźnej infekcji
  2. Włosi zaprojektowali nowego Malucha. W ojczyźnie też za nim zatęsknili?
  3. Z ostatniej chwili: ministerstwo nie ma wątpliwości. Sto powiatów trafi do czerwonej strefy, będą większe obostrzenia
  4. Ważne zmiany w korzystaniu z komunikacji miejskiej. Mogą na nich skorzystać tysiące warszawiaków
  5. Na stronie Biedronki pojawił się ważny komunikat. Trzeba się natychmiast zastosować, klienci muszą wiedzieć
  6. Warszawa w czerwonej strefie? Wskazują na to liczby
Wiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduWiadomo, co będzie z weselami. Wiceminister zdrowia zdradził w radiu plany rząduCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News