Rafał Trzaskowski trafił na Pudelka. Wybuchła afera, wiele osób krytykuje zachowanie prezydenta

Autor Aleksandra Olbryt - 14 Września 2020
Rafał TrzaskowskiŹródło: um.warszawa.pl

Rafał Trzaskowski podgrzał atmosferę w zazwyczaj spokojną, wręcz nudną pod względem politycznym, niedzielę. Wszystko za sprawą nagrania z sobotniej nocy, na którym możemy zobaczyć prezydenta stolicy dyskutującego z DJ-kami w jednym z nadwiślańskich klubów. Grano tam ambient, a Trzaskowski i jego przyjaciele chcieli się bawić do czegoś bardziej tanecznego. "Puśćcie trochę funku, to moje miasto" - powiedział prezydent.

Rafał Trzaskowski chce tańczyć

Rafał Trzaskowski w sobotę wybrał się na urodziny znajomej. Impreza była zorganizowała w Palomie, modnym warszawskim klubie położonym nad Wisłą. Uczestnicy wydarzenia przekazali portalowi Pudelek relację z sobotniej nocy, którą miały zakłócić żądania i negocjacje Trzaskowskiego. - Żeby było jasne, ta muza jest zaje*****. Ale ludzie też chcą tańczyć - tak włodarz miasta uzasadniał swoje uporczywe prośby o zmianę muzyki.

Dzisiaj grzeje:
1.Nagle przerwano lekcje. Wielka ewakuacja w szkole, 800 uczniów wybiegło z placówki

2. I wszystko jasne. Wiceminister już potwierdził, wiemy ile będzie wynosić czternasta emerytura

Jarosław Kaczyński ma Tik Toka. Widzieliście?Jarosław Kaczyński ma Tik Toka. Widzieliście?Czytaj dalej

DJ-ki miały grać ambient, Trzaskowski tego "nie czuł"

- Doszło do pewnego niezrozumienia, bo w klubie odbywał się nieoficjalny after po festiwalu Ephemera i dziewczyny, które grały, zostały proszone o granie ambientu - powiedział Pudelkowi jeden z uczestników imprezy. Ta sama osoba twierdziła, że po północy DJ-ki faktycznie zaczęły grać bardziej "taneczną" muzykę, ale ta wciąż nie trafiała w gusta Rafała Trzaskowskiego i jego znajomych. "Urodzinowa ekipa", według relacji świadków, od początku wieczoru wyrażała swoje niezadowolenie związane z repertuarem. W końcu przed konsoletą stanął sam prezydent Warszawy, najprawdopodobniej namawiany przez znajomych, by użył swojego autorytetu i wyegzekwował zmianę muzycznego klimatu.

Zostało niewiele czasu. Masz jeszcze tylko dwa dni, aby zadecydować o zmianach w WarszawieZostało niewiele czasu. Masz jeszcze tylko dwa dni, aby zadecydować o zmianach w WarszawieCzytaj dalej

"To moje miasto"

Na wysłanym do redakcji Pudelka nagraniu widać moment, w którym prezydent Warszawy oznajmia w formie żartu, że "to jego miasto" i prosi, by DJ-ki wzięły ten fakt pod uwagę. "Weźcie to troszeczkę pod uwagę" - prosi Rafał Trzaskowski, dodając po chwili "Bo tu wszyscy chcą wam zrobić krzywdę". Jednak ani prośby, ani groźby ze strony prezydenta stolicy nie zrobiły wrażenia na DJ-kach. Muzyka została wyciszona i doszło do tej dyskusji. Ktoś rzucił, że o żadnych tańcach nie powinno być mowy, skoro nikt nie ma maseczek. Trzaskowski wyjął wtedy swoją maskę z kieszeni, założył ją i kontynuował dyskurs z osobami odpowiedzialnymi za muzyczną oprawę imprezy. W końcu zamówił Jamiroquai i zrezygnowany odszedł.

Trzaskowski komentuje wymownym linkiem

Pamiętacie film "Love Actually - To właśnie miłość"? Rafał Trzaskowski całą sytuację skomentował linkiem do kultowego fragmentu z tej produkcji, w którym zabójczo przystojny premier, w którego rolę wciela się Hugh Grant, daje się ponieść muzyce i puszcza wodze tanecznej fantazji. Domyślamy się, że tak właśnie chciał się poczuć prezydent Warszawy w sobotnią noc. Trudno dziwić się rozczarowaniu, gdy mu na to nie pozwolono.

Ktora ulica w Warszawie jest najdłuższa? Wielu mieszkańców oblewa ten testKtora ulica w Warszawie jest najdłuższa? Wielu mieszkańców oblewa ten testCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Natychmiastowa ewakuacja szpitala. Karetkami wywożą dorosłych i schorowane dzieci, sytuacja jest bardzo zła
  2. Prawie nikt nie pamięta, co robili w przeszłości ulubieńcy z Dzień Dobry TVN. Tego się nie spodziewacie
  3. Chcieli zniszczyć dokumenty na dwa dni przed awarią Czajki. Mamy odpowiedź MPWiK
  4. Zadzwoniła do córki, pożegnała i skoczyła do Wisły. Porażająca akcja służb w Warszawie
  5. Najbardziej pożądany adres w stolicy. Kuba Błaszczykowski kupił trzy apartamenty przy Złotej 44
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
Czy Pałac Kultury i Nauki powinien być zburzony?Czy Pałac Kultury i Nauki powinien być zburzony?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News