Przyjechał na policję poskarżyć, że dostał w twarz. Był totalnie nietrzeźwy

Autor Mateusz Dolak - 13 Lutego 2020
Pijany mężczyzna przyjechał na komendęŹródło: KSP

28-latek przyjechał na Komendę Policji by poskarżyć się, że dostał w twarz od innego mężczyzny na imprezie. Pokrzywdzony tak śpieszył się żeby to zgłosić, że zaparkował forda na środku jezdni przed komendą przy ul. Malczewskiego.

Miał promil we krwi

Mężczyzna przyjechał na komendę kilka minut po północy. Od razu pobiegł do okienka oficera dyżurnego. - Był poruszony faktem, że był na spotkaniu towarzyskim, na którym pił alkohol nieznany mu mężczyzna uderzy go w twarz. Zgłaszający miał lekkie zaczerwienienie dolnej wargi. Żadnych innych obrażeń. Policjanci wytłumaczyli, że mogą od niego przyjąć zawiadomienie, kiedy będzie trzeźwy, ale on stwierdził, że nie będzie nic składał. Nie jest zainteresowany oficjalnym zgłoszeniem. Przyjechał na Komendę samochodem, ponieważ chciał się po prostu poskarżyć - relacjonuje asp. szt. Robert Koniuszy z policji na Mokotowie.

Policjanci zapytali gdzie zostawił samochód. Mężczyzna wskazał wówczas na forda, którego zaparkował na środku ulicy. - Wobec takiej sytuacji policjanci zbadali stan trzeźwości 28-latka. Alkometr wykazał, że miał ponad jeden promil alkoholu w wydychanym powietrzu. Mężczyzna stracił prawo jazdy - dodaje Koniuszy. Po jego samochód przyjechał trzeźwy ojciec. Teraz, o dalszym losie 28-latka zadecyduje sąd. Mężczyzna może trafić do więzienia na dwa lata.

Rewolucja przy Dworcu Centralnym. Będą zmiany w al. Jana Pawła IIRewolucja przy Dworcu Centralnym. Będą zmiany w al. Jana Pawła IICzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Samolot z Izraela uszkodził oponę. Lądowanie w asyście służb na Lotnisku Chopina
  2. Włamanie do mieszkania na Bemowie. Obława na ulicach Warszawy
  3. Cysterna z propan-butanem uderzyła w ciężarówkę. Ogromne utrudnienia na S8
  4. Tragedia w Bukowinie Tatrzańskiej. Warszawska podstawówka żegna 15-letnią Klarę
  5. Kompletnie nietrzeźwe dziecko jechało autobusem w Warszawie. Chłopiec ledwo stał na nogach
  6. Wysiadł z auta, uderzał do utraty przytomności. Policja szuka sprawcy pobicia w Piasecznie

Następny artykuł