Mężczyzna przyjechał do warsztatu wymienić olej. Mechanicy otworzyli maskę, przeżyli szok

Autor Mateusz Dolak - 18 Lutego 2020
Jaszczurka schwytana przez straż miejskąŹródło: straż miejska

Mężczyzna, który wrócił z południa Włoch przywiózł ze sobą pasażera. Kierowca odkrył to dopiero, gdy przyjechał do warsztatu samochodowego wymienić olej.

Jaszczurka z Włoch

W poniedziałek strażnicy miejscy zostali wezwani do warsztatu samochodowego na Białołęce. Kiedy przyjechali na miejsce, przywitał ich mężczyzna, który własnie wrócił z Włoch. Zgłaszający wyjaśnił, że w jego samochodzie ukryła się ... jaszczurka. - Wiele wskazuje na to, że jaszczurka odbyła podróż na gapę. Zwierzątko prawdopodobnie ukryło się pod osłoną silnika, gdzie w cieple, kołysane pomrukami motoru, prawdopodobnie przespało całą drogę z Włoch. Być może nie niepokojone spałoby nadal, lecz właściciel auta postanowił wymienić w nim olej. W warsztacie samochodowym kryjówka jaszczurki została zdekonspirowana - wyjaśnił Jerzy Jabraszko ze stołecznej straży miejskiej.

Mechanicy musieli wykazać się dużą zręcznością. Przed przyjazdem strażników, udało im się schwytać jaszczurkę i wsadzić do pudełka. - I właśnie to pudło funkcjonariusze odebrali z rąk właściciela obsługiwanego przez warsztat samochodu. Uspokajamy, jaszczurka została uznana za niewinną. Zamieniła pudło na rzecz komfortowego akwarium, by następnie trafić do ośrodka CITES w warszawskim ogrodzie zoologicznym - podsumował Jabraszko.

Tłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejTłumy żegnały rodzinę z Warszawy. Wzruszający pogrzeb ofiar tragedii w Bukowinie TatrzańskiejCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Emeryci drżą, zostało zaledwie kilka dni. Jeśli zapomną o jednej rzeczy, ZUS będzie bezwzględny
  2. Nastolatka zaprosiła do domu kolegę, chciała mu pomóc. Nagranie z kamer ujawniło porażające fakty
  3. Wypadek na ważnej drodze na Mazowszu. Ciężarówka leży na boku, w akcji śmigłowiec LPR
  4. Skandal na urodzinach Dody? Zmiażdżyła na Instagramie warszawski klub
  5. Tragedia na basenie. Nie żyje 12-latka z Otwocka
  6. Miasto dopłaca do remontu domu. Podpowiadamy, jak pozyskać środki
Gradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachGradobicie i ulewa nad Warszawą. Skutki nawałnicy na waszych zdjęciachCzytaj dalej

Następny artykuł