Przetarg w schronisku "na Paluchu". Szukają chętnych do kastracji psów i kotów

Autor Mateusz Dolak - 7 Lutego 2020
Przetarg na sterylizację i kastrację zwierzątŹródło: Pixabay

Schronisko dla bezdomnych zwierząt przy ul. Paluch 2 ogłosiło przetarg na sterylizację i kastrację psów oraz kotów. Oferty należy składać do 14.02.2020. Głównym kryterium w zamówieniu jest cena i doświadczenie zawodowe.

Przedmiotem przetargu jest wykonanie: do 60 zabiegów kastracji samic kotów, do 60 zabiegów kastracji samców kotów, do 60 zabiegów kastracji samic psów bez opieki pooperacyjnej, do 60 zabiegów kastracji samic psów z opieką pooperacyjną, do 60 zabiegów kastracji samców psów bez opieki pooperacyjnej i do 60 zabiegów kastracji samców psów z opieką pooperacyjną.

"Wszystkie zwierzęta poddawane zabiegom będą zdrowe klinicznie (dopuszczalne są niewielkie odstępstwa od normy fizjologicznej / anatomicznej, które w ocenie operującego nie powinny wpłynąć na przebieg zabiegu, rekonwalescencję i rokowanie po zabiegu) oraz będą posiadały aktualne (tj. nie starsze niż 3-miesięczne) badania krwi. Jeśli takich badań nie przeprowadzono w Schronisku, osoba adoptująca zwierzę na podstawie umowy warunkowej jest zobowiązana do ich wykonania na własny koszt" - czytamy w informacji o przetargu, która znajduje się na stronie schroniska "na Paluchu".

Zamawiający nie dopuszcza składania ofert wariantowych, a ostateczny termin wykonania zamówienia to 31.12.2020. Głównym kryterium rozpatrywania ofert jest cena. W przetargu brane pod uwagę będzie też doświadczenie zgłaszającego się podmiotu.

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News