Uwaga, duże banki zapowiadają przerwy techniczne. Lepiej wcześniej zróbcie przelewy

Autor Alicja Guz - 9 Maja 2020
karta płatniczaŹródło: Pixabay

W drugi weekend maja banki będą prowadziły prace modernizacyjne. W związku z tym dostęp do bankowości online oraz płatności kartami będzie ograniczona. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Weekendowa przerwa w Banku Millenium

W nocy z soboty na niedzielę od godziny 1:00 do 4:00 klienci Banku Millennium mogą spodziewać się chwilowych utrudnień oraz niedostępności Millenetu i aplikacji mobilnej, a także płatności Blik, internetowych oraz kartami debetowymi, kredytowymi i korporacyjnymi. Prace serwisowe mogą spowodować również trudności z przelewami natychmiastowymi Express Elixir oraz zleceniem transakcji przez TeleMillennium.

Kierowca zaparkował na środku ulicy. Ludziom puściły nerwyKierowca zaparkował na środku ulicy. Ludziom puściły nerwyCzytaj dalej

Przerwa techniczna w Getin Banku

Również w nocy z soboty na niedzielę, ale w godzinach od 23:50 do 7:00 rano przerwę techniczną wprowadza Getin Bank. W związku z tym bankowość internetowa i bankowość mobilna nie będzie dostępna.

Dzisiaj grzeje:
1. Trzaskowski zapowiada wielki kryzys w Warszawie. Sytuacja jest poważna
2. Polacy ruszyli po gotówkę. Padł rekord

ING Banku Śląskim przerwy po weekendzie

Na poniedziałek (11 maja) i wtorek (12 maja) prace serwisowe zapowiada ING Bank Śląski. W nocy z niedzieli na poniedziałek od godziny 1:30 do 3:00 klienci banku muszą liczyć się z ograniczoną możliwością wpłat i wypłat gotówki z urządzeń Planet Cash/ING. Z kolei we wtorek między godziną 8:00 a 8:30 niedostępne będą usługi API.

Od jutra zmiany w robieniu zakupów. Uwielbiany dyskont ominie zakaz handluOd jutra zmiany w robieniu zakupów. Uwielbiany dyskont ominie zakaz handluCzytaj dalej

Dwie przerwy w mBanku

Klienci mBanku muszą być przygotowani na dwie przerwy techniczne. Pierwsza będzie miała miejsce w niedzielę (10 maja). Od godziny 4:00 do 8:00 nie będą działały przelewy ekspresowe, w tym także przelewy na telefon BLIK w aplikacji mobilnej. Kolejne prace techniczne bank planuje na godziny nocne z 13 na 14 maja (ze środy na czwartek). Wówczas klienci mBanku nie będą mogli płacić kartą oraz korzystać z bankomatów i wpłatomatów.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dzisiaj w życie wchodzi wielka zmiana. Wielu Polaków czekało na ten dzień
  2. Mało kto wie, jak wygląda siostra Roberta Lewandowskiego. Jest piękną kobietą, ale stroni od świata gwiazd (FOTO)
  3. Ogród Botaniczny będzie czynny, ale pod pewnymi obostrzeniami. Znamy datę otwarcia
  4. Ktoś porzucił klatkę z żywymi zwierzętami. Stworzenia błagały wzrokiem o pomoc
  5. Kolejne obostrzenia mogą zniknąć szybciej niż planowano. Rząd pracuje nad zmianami?
  6. Zwycięstwo Dudy już nie takie pewne? Wyrasta mu poważny przeciwnik, są wyniki sondażu
Makabryczne odkrycie w podwarszawskiej miejscowości. Mężczyzna znalazł ciało w studni, na miejscu jest technik kryminalistykiMakabryczne odkrycie w podwarszawskiej miejscowości. Mężczyzna znalazł ciało w studni, na miejscu jest technik kryminalistykiCzytaj dalej

Następny artykuł