Przedsiębiorcy zapowiadają kolejny strajk. Znów wyjdą na ulice Warszawy

Autor Karolina Kraushar - 22 Maja 2020
Przedsiębiorcy zapowiadają kolejny strajkŹródło: Piotr Molecki/East News

Strajk przedsiębiorców odbędzie się w Warszawie na placu Defilad 23 kwietnia. To ma być demonstracja hybrydowa. Organizatorzy zachęcają do przyjścia z biało-czerwonymi kwiatami. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy.

Strajk przedsiębiorców 23 maja

W sobotę 23 maja o godzinie 14.00 odbędzie się protest przedsiębiorców. Jak zapowiadają organizatorzy, uczestnicy zgromadzą się na pl. Defilad w Warszawie. - Tym razem nie będzie odcięcia "głowy" marszu, dlatego ważne aby wszyscy widzieli Live na Facebooku, bo to będzie centrum naszego dowodzenia - przekazali.

Dzisiaj grzeje:
1. Dwa takie same auta zderzyły się na skrzyżowaniu. Utrudnienia na Marsa i Żołnierskiej.
2. Wielka jedenastka. Ranking największych sieci sprzedaży w Polsce 2019

Poprzedni strajk przedsiębiorców

Pisaliśmy już o strajku przedsiębiorców, którzy odbył się 16 maja na placu Zamkowym w Warszawie. Podczas zgromadzenia doszło do otoczenia przez policję protestujących oraz użycia gazu. - Tym razem zrobimy im demonstrację hybrydową, pierwszą taką w historii Polski, i jeśli ma się to udać, musicie mieć podłączony live i sumiennie wykonywać zalecenia. Zrobimy manewry godne XXI wieku - piszą organizatorzy strajku przedsiębiorców.

Zerwany dach zabił mu żonę i córki. Po miesiącach on i rodzina przerywają milczenieZerwany dach zabił mu żonę i córki. Po miesiącach on i rodzina przerywają milczenieCzytaj dalej

Białe i czerwone kwiaty

- Warto przyjechać wcześniej i parkować w centrum, tak abyśmy mieli szybki dostęp do aut i mogli zmienić marsz pieszy w przejazd samochodowy - zachęcają organizatorzy. - Auto nie mogą być oznaczone. Wszelkie oznaczenia wyciągacie dopiero na znak - dodają. Uczestnicy proszeni są również o przybycie na miejsce z białymi i czerwonymi kwiatami oraz flagami. Podczas strajku ma zostać zachowana bezpieczna odległość między protestującymi, czyli dwa metry. Organizatorzy twierdzą, że zgromadzenie "będzie legalne, również w kwestiach sanitarnych." - Koniecznie musicie zabrać ze sobą świadomość, że bierzecie udział w historycznych wydarzeniach i poczucie bliskiego zwycięstwa w słusznej sprawie - dopingują przedsiębiorców organizatorzy. Policja twierdzi z kolei, że zgromadzenie będzie nielegalne. Wszystko z powodu obostrzeń i zakazu zgromadzeń, które wprowadzono w związku z koronawirusem.

Nastolatka zabrała auto kolegi, wjechała w budynek. Niepełnoletnia była nietrzeźwaNastolatka zabrała auto kolegi, wjechała w budynek. Niepełnoletnia była nietrzeźwaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Uwaga na przymrozki w nocy. IMGW wydało alert dla Mazowsza
  2. Nastolatka zabrała auto kolegi, wjechała w budynek. Niepełnoletnia była nietrzeźwa
  3. Policja wydała stanowcze oświadczenie. Posypią się mandaty, nie będzie taryfy ulgowej
  4. Śmiertelny wypadek pod Warszawą. Ciężarówka potrąciła mężczyznę, nie udało się go uratować
  5. Wszedł przez balkon, obezwładnił opiekunkę, zabrał dziecko. Porwanie 9-letniego chłopca
  6. Wiadomości TVP nie zwalniają tempa. Rodzina Tusków i Komorowski w materiale o filmie Latkowskiego

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News