Uwaga. Nadciągają ogromne upały. Termometry pokażą rekordowe wartości

Autor Alicja Guz - 12 Czerwca 2020
kobietaŹródło: Pixabay

Na długi czerwcowy weekend prognoza pogody jest prawdziwie letnia. W piątek 12 czerwca termometry w Warszawie pokażą nawet 32 stopnie Celsjusza w cieniu. Upalna pogoda utrzyma się również nazajutrz 13 czerwca. Od niedzieli niewielkie ochłodzenie, ale termometry nadal będą wskazywały powyżej 25 stopni Celsjusza. W parze z upałami nad Mazowsze nadciągają również burze, przed którymi ostrzega Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej.

Upalna pogoda w Warszawie

W piątek 12 czerwca w Warszawie będzie upalnie. Termometry pokażą nawet 32 stopnie Celsjusza w cieniu. Ciśnienie wyniesie 1000 hPa. Nadal nie milkną ostrzeżenia przed burzami, które mogą pojawić się również w Warszawie.

Dzisiaj grzeje:
1. Gdzie spędzić długi weekend w Warszawie? Podajcie gdzie wyjeżdżacie
2. Aż 3 banki ostrzegają klientów przez trudnościami z dostępem do pieniędzy. Lepiej przygotuj gotówkę

Prognoza pogody na weekend

Kolejne dni również słoneczne. W sobotę 13 czerwca w Warszawie termometry wskażą 29 stopni Celsjusza. Nie wykluczone burze. Niedziela już chłodniejsza - 22 stopnie Celsjusza. Po weekendzie temperatura znów wzrośnie i będzie sięgała 26 stopni Celsjusza.

Jak zabezpieczyć się przed upałami?

Przypominamy, że przy wysokich temperaturach szczególnie ważne jest odpowiednie nawodnienie organizmu. W trakcie upałów należy pić dużo wody, mieć nakrycie głowy oraz używać wyłącznie kremów z filtrem UV.

Mężczyzna wyszedł z domu na spacer. Już do niego nie wróci. TragediaMężczyzna wyszedł z domu na spacer. Już do niego nie wróci. TragediaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pogoda stanie się całkowicie nie do zniesienia. Po upałach kolejne anomalie, “sytuacja jest dynamiczna”
  2. “Wiadomości” TVP ze spektakularną wpadką. Wszystko natychmiast usunięto, ale w sieci nic nie ginie
  3. Zbigniew Boniek w euforii podzielił się z Polakami radosną wiadomością. Gratulacje dla prezesa i jego żony
  4. Ogromny pożar w Warszawie. Porażająca wizja jasnowidza Jackowskiego
  5. Wypadek radiowozu. Dwoje dzieci rannych, duże utrudnienia
  6. Minister zdrowia nagle podpisał ważną decyzję. Z dnia na dzień ograniczono jeden z zakazów
Największa tragedia od dawna. Zginęła żona i 2 córki, Paweł właśnie o wszystkim poinformował na antenie TVNNajwiększa tragedia od dawna. Zginęła żona i 2 córki, Paweł właśnie o wszystkim poinformował na antenie TVNCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News