Uwaga, nadchodzi duża zmiana pogody. Może was zaskoczyć, uważajcie

Autor Julian Bakuła - 9 Października 2020
Prognoza pogodyŹródło: Pixabay

Prognoza pogody na piątek (09.10) nie zachęca do dłuższych spacerów. Do godziny 11 temperatura nie przekroczy 12 stopni Celsjusza. Najwyższa temperatura, na jaką będziemy mogli liczyć przez cały dzień, sięgnie 16 stopni. Ponadto niebo ma być przez większość dnia zachmurzone. Nie zapowiada się jednak na deszcz. Południowo-wschodni wiatr nie powinien być porywisty, z kolei ciśnienie będzie lekko podwyższone. Zachód słońca nastąpi przed godziną 18.

Prognoza pogody na piątek (09.10) nie napawa optymizmem

Prognoza pogody na piątek (09.10) nie brzmi zachęcająco dla miłośników dłuższych spacerów. Coraz wyraźniej będą nam się dawać we znaki jesienne chłody. W ciągu całego dnia temperatura powietrza ma nie przekroczyć 16 stopni, jednak przez większość czasu będzie nawet zimniej. Przez przeważającą część dnia niebo pozostanie zachmurzone. Nie powinniśmy jednak spodziewać się opadów. Wiatr północno-wschodni będzie łagodny i nie przekroczy prędkości 14 km/h.

Dzisiaj grzeje:
1. Szykujcie się na ogromne utrudnienia. Drogi będą zablokowane, ludzie wyjdą na ulice
2. Ponad 22 tys. Polaków otrzyma niebawem specjalne wezwania. Powód może wprawić w osłupienie

3. Komunia święta na brudnych rękach. Skandal w Warszawie, ludziom puściły emocje

Prognoza pogody na piątek (09.10): czas wyciągnąć z szafy rękawiczki

W piątek (09.10) należy spodziewać się jesiennych chłodów, w związku z czym warto przejrzeć szafę w poszukiwaniu rękawiczek. Ciśnienie może być lekko podwyższone, sięgając 1019 hPa. Do ponurej aury dnia przyczynić się może także wczesny zachód słońca, które schowa się za horyzontem już o godzinie 17:54. Wygląda na to, że w Polsce na dobre zagościła jesień i trzeba przygotować się na to, że w najbliższych tygodniach taka pogoda stanie się regułą.

Morderstwo w bloku. Nastolatek leżał na chodniku, zginął podczas awantury. Nie żyjeMorderstwo w bloku. Nastolatek leżał na chodniku, zginął podczas awantury. Nie żyjeCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zauważyłeś u siebie podobne objawy? Oznaczają, że mogłeś mieć koronawirusa, trzeba wiedzieć
  2. Jeśli tankowałeś na Orlenie, możesz mieć poważny problem. Klienci zgłaszają wielotysięczne szkody
  3. Stało się, właśnie potwierdzono. Spełnia się czarny scenariusz, będą spore zmiany. Polska z obostrzeniami
  4. Śmiertelny wypadek, nie żyje motorowerzysta. Sprawca uciekł, szuka go policja
  5. Jasnowidz Jackowski ostrzega: ten tydzień będzie kluczowy. Zapadnie nagła decyzja, zmieni losy Polaków
  6. Będzie stan wyjątkowy? Ważny członek Sejmu zabrał głos
Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeMieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News