Primark wchodzi do Polski. Gdzie otworzą pierwszy sklep?

Autor redakcja Wawa Info - 5 Lutego 2020
Gdzie powstanie Primark w Warszawie?Źródło: By Wikiklrsc at English Wikipedia, CC BY-SA 3.0

„Słyszeliście już? Primark otwiera pierwszy sklep w Polsce! Tak jest, pogłoski się potwierdziły - wiosną 2020 roku otwieramy w Warszawie nowy sklep. Przygotuj się i zacznij planować zakupową listę życzeń. Już nie możemy się doczekać naszego spotkania w Polsce" - czytamy na polskiej stronie internetowej Primark. Otwierając polską wersję serwisu, firma potwierdziła pogłoski, którymi wielu zainteresowanych żyło już od kilku miesięcy.

Polski oddział Primark uruchomił już specjalną stronę internetową, na której prowadzi rekrutację. Przeczytać na niej możemy między innymi:

"Jeśli chcesz się znaleźć na pierwszej linii frontu świata mody, Primark jest miejscem dla Ciebie. To właśnie tutaj rodzą się trendy i stylizacje. Gdy nowe wzory i projekty są konfrontowane z różnorodnymi preferencjami klientów, wszystko może się zdarzyć. Tu powstają kreacje godne wybiegu i Instagrama oraz inspiracje do selfie i błyskawicznej odmiany wizerunku. To miejsce, do którego klienci przychodzą po wszystko to, co kochają - od dżinsów i T-shirtów po swetry i trampki. Twoją rolą będzie zaś pomóc im w ich odnalezieniu."

O wejściu Primarka na polski rynek mówi się od 2018 roku. Tania odzież i akcesoria w warszawskiej galerii Młociny pojawią się najpewniej w marcu. Jeszcze jesienią 2019 r. Magdalena Kabata z agencji PR obsługującej Primarka w Polsce mówiła, że trwa rekrutacja pracowników. W sumie pracę ma znaleźć 250 osób.

Następny artykuł