Gigantyczne kolejki przed warszawskim Primarkiem. W sieci pojawiło się wideo

Autor Julian Bakuła - 1 Grudnia 2020
Przed Primarkiem utworzyła się w sobotę kolejka.Źródło: Jakub Kaminski/East News

Po tym jak w sobotę przywrócono funkcjonowanie galerii handlowych, przeżywają one prawdziwy szturm. Przykładem może być sklep Primark w Warszawie, przed którym utworzyła się długa kolejka. Sytuacja została uwieczniona na filmie.

Przerażający wypadek na Mazowszu. Pijany kierowca potrącił młodą dziewczynę, tragiczne konsekwencjePrzerażający wypadek na Mazowszu. Pijany kierowca potrącił młodą dziewczynę, tragiczne konsekwencjeCzytaj dalej

Kolejka do Primarku w Galerii Młociny

Jak podaje portal warszawawpigulce.pl, po tym jak w sobotę (28.11.) wskutek rozpoczęcia "etapu odpowiedzialności" w kwestii obostrzeń epidemicznych przywrócono funkcjonowanie galerii handlowych, sklepy przeżywają prawdziwy szturm.

Szczególnie widoczne jest to na przykładzie Warszawy. Przed sklepem Primark w Galerii Młociny utworzyła się w sobotę długa kolejka klientów chętnych do zrobienia zakupów po długiej przerwie.

Kolejka do Primarku na filmie

Kolejkę do Primarku w Galerii Młociny otwartego w sobotę po trzytygodniowej przerwie uwieczniono na filmie udostępnionym w sieci. Jak zauważa portal warszawawpigulce.pl, jakość filmu została umyślnie zaniżona, aby utrudnić rozpoznanie klientów.

Do utworzenia się kolejki przed sklepem Primark przyczyniło się nie tylko wzmożone zainteresowanie zakupami w placówce, ale także obowiązujące obostrzenia sanitarne ograniczające ilość klientów równocześnie przebywających na terenie sklepu. W sklepach o powierzchni do 100 metrów kwadratowych może przebywać 1 osoba na 10 mkw., a w sklepach o większej powierzchni - 1 osoba na 15 mkw.

Primark kolejka

Primark kolejka

[Źródło zdjęć: warszawawpigulce.pl (screenshot)]

Teksty wybrane dla Ciebie:

Galerie handlowe były oblegane

Na początku listopada relacjonowaliśmy na wawainfo.pl sytuację panującą w warszawskich galeriach handlowych na krótko przed wejściem w życie obostrzeń ograniczających ich działalność. Sklepy były oblegane.

- Pojedźcie do Arkadii czy Złotych Tarasów i zobaczcie, co tam się dzieje. Kolejki do sklepów z butami i odzieżą niesamowite. Ludziom chyba puszczają nerwy, bo przed chwilą widziałam awanturę w kolejce - relacjonowała wtedy jedna z czytelniczek wawainfo.pl.

Polska Babcia stanie przed sądem. Policja poinformowała o kuriozalnym zarzuciePolska Babcia stanie przed sądem. Policja poinformowała o kuriozalnym zarzucieCzytaj dalej

Kolejka przed "Rurkami z Wiatraka"

Niespodziewanie wprowadzane obostrzenia godzące w przedsiębiorców niejeden raz w tym roku prowadziły do nadzwyczajnych zachowań klientów i właścicieli placówek handlowych. Na wawainfo.pl pisaliśmy o apelu o pomoc wystosowanym przez znaną na całą Warszawę cukiernię sprzedającą rurki z bitą śmietaną przy Rondzie Wiatraczna.

"Zakaz spożywania posiłków na ulicy wbił nam nóż prosto w serce i mimo prób wyjścia z sytuacji obronną ręką, dodawano kolejne obostrzenia. Niestety grozi nam bankructwo" - pisali właściciele. Przed "Rurkami z Wiatraka" utworzyła się wkrótce długa kolejka osób chcących wspomóc cukiernie, zaopatrując się w pyszne wypieki.

Musiała kupić mleko do kawy. Teraz grożą jej dwa lata więzieniaMusiała kupić mleko do kawy. Teraz grożą jej dwa lata więzieniaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News