Prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski jest chory

Autor Mateusz Dolak - 11 Marca 2020
Rafał Trzaskowski Źródło: Piotr Molecki/East News

Prezydent Warszawy przebywa na zwolnieniu lekarskim - poinformowała Karolina Gałecka ze stołecznego ratusza. - To zwykła infekcja - zapewnił wawainfo.pl Rafał Trzaskowski.

Rafał Trzaskowski chory

Prezydent stolicy pozostaje w domu. Do pracy wróci najprawdopodobniej w poniedziałek. - To zwykłe przeziębienie. Zgodnie z zalecaniami lekarza powinien odpoczywać - powiedziała Karolina Gałecka, rzecznik prasowy ratusza. Gałecka podkreśliła, że choroba Rafała Trzaskowskiego nie ma związku z koronawirusem. - To infekcja. Jestem w ciągłyym kontakcie ze współpracownikami - przekazał portalowi wawainfo.pl Rafał Trzaskowski. Prezydent Warszawy nie ma gorączki. Jest osłabiony po dużej ilości pracy, którą ostatnio wykonywał.

Syn wójta gminy Nadarzyn ma koronawirusa. Syn wójta gminy Nadarzyn ma koronawirusa. "Mówili, że to grypa, kazali mu iść do lekarza"Czytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykuł