Wiceszef Kancelarii Prezydenta zakażony koronawirusem. Wystosował apel

Autor Julian Bakuła - 29 Października 2020
prezydentŹródło: ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha podzielił się na Twitterze wiadomością o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa. Zakażony sekretarz stanu wystosował w związku z tym ważny apel do Polaków.

Samochód Krystyny Pawłowicz zderzył się z tramwajemSamochód Krystyny Pawłowicz zderzył się z tramwajemCzytaj dalej

Wiceszef Kancelarii Prezydenta zakażony koronawirusem

Wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha poinformował w czwartek (29.10) na Twitterze o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa, któremu poddał się w czasie odbywania kwarantanny. - W czasie odbywania kwarantanny poddałem się badaniu na COVID 19. Mam wynik pozytywny. Pozostaję w izolacji - napisał sekretarz stanu Paweł Mucha.

Paweł Mucha apeluje do Polaków

Zakażony koronawirusem i przebywający w samoizolacji sekretarz stanu i wiceszef Kancelarii Prezydenta Paweł Mucha zaapelował do Polaków o zachowywanie środków ostrożności w związku z zagrożeniem, które jego samego zmusiło do poddania się kwarantannie.

"Pozostaję w izolacji. Dbajmy o siebie i najbliższych, w tym Seniorów. Bardzo wiele zależy od nas! Choroba nie wybiera ale możemy ograniczyć jej zasięg:

  • dystans.
  • dezynfekcja,
  • maseczka" - napisał na Twitterze Paweł Mucha.

Dzisiaj grzeje:
1. Samochód Krystyny Pawłowicz zderzył się z tramwajem
2. Nieoficjalne: czy będzie pełny lockdown, zamknięte szkoły i sklepy? Minister zdrowia chce ogromnych restrykcji
3.Jest ostateczna decyzja w sprawie 1 listopada. Archidiecezja właśnie potwierdziła

Cała Warszawa protestuje. Kobiety, taksówkarze i rolnicy. Odpalili race, chcą zablokować SejmCała Warszawa protestuje. Kobiety, taksówkarze i rolnicy. Odpalili race, chcą zablokować SejmCzytaj dalej

Coraz więcej polityków zakażonych koronawirusem

Informacje o przypadkach zakażenia koronawirusem wśród polskich polityków pojawiają się co najmniej od sierpnia, kiedy to dowiedzieliśmy się, że pozytywny wynik testu otrzymał senator Koalicji Polskiej-PSL Jan Filip Libicki. W połowie sierpnia pojawiły się także doniesienia o zakażeniu koronawirusem u sekretarza stanu w Kancelarii Premiera Piotra Naimskiego. Z kolei 20 sierpnia o pozytywnym wyniku testu na koronawirusa poinformował minister klimatu Michał Kurtyka.

Koronawirusem zakaził się także Trump

Koronawirus nie omija także zagranicznych polityków. 2 października o zakażeniu wirusem SARS-COV-2 powodującym COVID-19 poinformował prezydent USA Donald Trump, który jednak nie zmienił w związku z tym swojego dość lekceważącego podejścia do zagrożenia związanego z pandemią.

Z kolei we wczesnej fazie pandemii, 27 marca, o symptomach COVID-19 i pozytywnym wyniku testu na koronawirusa poinformował premier Wielkiej Brytanii Boris Johnson, znany z początkowo forsowanej na Wyspach strategii zwalczania koronawirusa z pominięciem "zamrożenia" gospodarki.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Jest ostateczna decyzja w sprawie 1 listopada. Archidiecezja właśnie potwierdziłaJest ostateczna decyzja w sprawie 1 listopada. Archidiecezja właśnie potwierdziłaCzytaj dalej

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Nie tylko drugi produkt nawet o 88 proc. taniej, ale i chryzantemy za pół darmo. Lidl też przygotowuje się na Wszystkich Świętych
  2. Podjedziesz pod dystrybutor i się porządnie zdziwisz. Wpływ pandemii jest jeszcze większy
  3. Rozwścieczeni rolnicy ruszyli na Warszawę. Blokują ronda, centrum jest zablokowane
  4. Cała Warszawa protestuje. Kobiety, taksówkarze i rolnicy. Odpalili race, chcą zablokować Sejm
  5. Rafał Trzaskowski podjął pilną decyzję. Tramwaje i autobusy w Warszawie będą oflagowane
  6. Nie wierzysz w działanie maseczek? Pierwsze poważne badanie, które obnaża ich skuteczność
  7. Zofia Klepacka zareagowała na apel Jarosława Kaczyńskiego. Jej postawa nie spodoba się wielu (FOTO)

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News