Pożar łodzi na rzece. Na pokładzie dzieci

Autor Alicja Guz - 18 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: WOPR Legionowo, Facebook

Na rzece Narwi w miejscowości Karniewek doszło do pożaru łodzi. Znajdowało się na niej pięć osób, w tym troje dzieci. Na miejscu pracował między innymi Legionowski WOPR i straż pożarna. Wezwano również karetkę wodną. W zdarzeniu jedna osoba została ranna.

Pożar łodzi

- O godz. 11:45 otrzymaliśmy zgłoszenie o palącej się łodzi na rzece Narwi w miejscowości Karniewek - poinformowął Legionowski WOPR. Na miejsce wezwane zostały Pułtuskie WOPR i PSP. - Po dotarciu na miejsce załoga 201 przystąpiła do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym, a załoga 210 przystąpiła do gaszenia pożaru. Chwilę później na miejsce dotarła karetka wodna - tłumaczy Legionowski WOPR.

Dzisiaj grzeje:
1. 4-latek wypadł z czwartego piętra. Tragedia w Warszawie
2. Wielkość spożycia mięsa to fatalna informacja dla świata. Wciąż zbyt mało jest wegetarian

Na łodzi były dzieci

Według informacji, jakich udzielił Legionowski WOPR, na łodzi znajdowało się pięć osób. Wśród nich było troje dzieci. W zdarzeniu poszkodowana została kobieta, która uratowała dzieci znajdujące się w kabinie palącej się łódki. Została ona przetransportowana do szpitala.

Historyczna chwila, zniknęło rondo Passata. Kierowcy mają nową drogęHistoryczna chwila, zniknęło rondo Passata. Kierowcy mają nową drogęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prywatne szczegóły ślubu Jacka Kurskiego trafiły do sieci. Pojawił się gość specjalny, zaskoczeni?
  2. Koszmarny wypadek pod Radomiem. Z BMW nic nie zostało
  3. Nowa opłata już niedługo w Polsce. Wszyscy ją odczujemy
  4. Mężczyzna jechał na rowerze. Nie żyje
  5. Pogoda w weekend będzie zaskakiwać. Czeka nas duża zmiana temperatury
  6. Na pogrzebie ukradkiem włożyli pewien przedmiot do trumny zmarłego. Tak „podziękowali” mu za rzeczy, które zrobił
Media przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiMedia przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News