Tragedia w hali produkcyjnej. Ogień odciął drogę mężczyźnie. Nie żyje

Autor Alicja Guz - 16 Września 2020
pożar hali w KarczewieŹródło: Pixabay

Pożar wybuchł w niewykończonej hali produkcyjnej w Karczewie. Na miejscu pracowały cztery zastępy straży pożarnej, policja, pogotowie ratunkowe, a także prokurator. Podczas akcji ratunkowo-gaśniczej w jednym z pomieszczeń strażacy znaleźli spalone zwłoki człowieka.

Pożar hali w Karczewie

Pożar wybuchł w jeszcze niedokończonej hali przy ulicy Krasickiego w Karczewie. - Około godziny 12:15 wpłynęło do nas zgłoszenie o pożarze hali. Gdy dojechaliśmy na miejsce zdarzenia, informacja ta się potwierdziła. Była to hala murowana o wymiarach 25x30 metrów. Wewnątrz hali panowało silne zadymienie i wysoka temperatura - poinformował mł. kpt. Maciej Łodygowski z PSP w Otwocku.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromna akcja policji, mandaty posypią się lawinowo. Tłumy policjantów wyjdą na ulice w słusznym celu
2. Państwo dorzuci Polakom do czynszu nawet 9000 zł. Znamy warunki, bardzo łatwo je spełnić

Znaleziono ciało mężczyzny

Jak poinformowała straż pożarna, po przybyciu na miejsce zdarzenia ekipa pracująca przy budowanej hali zgłosiła, że brakuje jednego z pracowników. - Niestety po ugaszeniu pożaru, podczas przeszukiwania pomieszczeń, znalezione zostało ciało mężczyzny - poinformował mł. kpt. Maciej Łodygowski.

Sprawę bada policja

Udział w akcji ratunkowo-gaśniczej brały cztery zastępy straży pożarnej oraz dwa pojazdy operacyjne. Na miejsce zdarzenia wezwano również pogotowie ratunkowe, policję i prokuratora. Śledczy badają przyczynę i okoliczności pożaru.

Tragedia pod Warszawą. 14-latka nie żyje. Użyła liny, porażająceTragedia pod Warszawą. 14-latka nie żyje. Użyła liny, porażająceCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Od dziś obowiązuje nowy, surowy zakaz. W ostatniej chwili wprowadzono dwa kluczowe wyjątki
  2. Rząd po cichu przepycha zmiany, które dotkną 1,5 mln Polek i Polaków. Mniejsze pensje na rękę mają zaowocować wyższymi emeryturami
  3. Kilkuset uczniów trafiło na kwarantannę, a to dopiero początek. Liczba zakażonych w szkołach wciąż rośnie
  4. Porażające odkrycie na plebanii. Znaleziono ciało młodego księdza. Nie żyje 35-letni kapłan
  5. Warszawianka pokazała podręcznik dla dzieci w podstawówce. W internecie zawrzało
  6. Dlaczego nie wolno trzymać nóg na desce rozdzielczej? Zdjęcia po wypadku
Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Polacy ocenili działania rządu w czasie pandemii. A jakie jest Twoje zdanie?Czytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News