Tragiczny finał pożaru. Porażające odkrycie strażaków

Autor - 8 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: straz.pl

Wybuchł pożar w domu jednorodzinnym na warszawskich Bielanach przy ulicy Święciechowskiej. Jak przekazał nam kpt. Wojciech Kapczyński z PSP w Warszawie, strażacy w budynku odkryli zwęglone ciało mężczyzny. Stołecznym strażakom udało się ugasić pożar domu. Policja będzie badać przyczyny i okoliczności powstania pożaru.

Pożar na Bielanach

W środę nad ranem do dyżurnego warszawskiej straży pożarnej wpłynęło zawiadomienie o pożarze domu na Chomiczówce. - Pierwsze zastępy straży pożarnej pojawiły się na miejscu zdarzenia jeszcze przed godziną 8:00 i potwierdziły zgłoszenie. Z okna budynku wydobywał się ciemny dym i płomienie - przekazał kpt. Wojciech Kapczyński z Państwowej Straży Pożarnej w Warszawie.

Dzisiaj grzeje:
1. Porażające. Nietrzeźwy kierowca ciężarówki szalał po ulicach Nowego Dworu. Ledwo trzymał kierownicę
2. Kolejna grupa Polaków dostanie bon 500 plus. Sejm przyjął poprawkę, może też skorzystasz

Pożar gaszono dwoma prądami wody

Na miejscu zdarzenia pracowały trzy zastępy straży pożarnej, które zakończyły swoje działania przed godziną 9.30. - Strażacy puścili dwa prądy wody w natarciu. Jeden od zewnątrz, przez okno do środka budynku, a drugi już od środka. Niestety funkcjonariusze natrafili na zwęglone ciało mężczyzny - zrelacjonował pracę strażaków na miejscu zdarzenia kpt. Wojciech Kapczyński. Z ustaleń strażaków wynika, że mężczyzna mieszkał w domu sam.

Policja wyjaśnia okoliczności pożaru

Na miejscu zdarzenia zakończyły się już czynności warszawskiej straży pożarnej. Jak przekazał nam podkom. Piotr Świstak, policja będzie badać przyczyny i okoliczności powstania pożaru.

Porażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w WarszawiePorażające doniesienia. Kolejny kierowca pod wpływem substancji rozbił autobus w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilny apel Janiny Ochojskiej do Andrzeja Dudy. Nie wytrzymała, ma dość i oczekuje konkretnych deklaracji
  2. Nie żyje popularny mistrz świata. Stracił życie w ekstremalnych okolicznościach, dramatyczne szczegóły
  3. Nowe ognisko koronawirusa na Mazowszu. Nie żyje ksiądz
  4. Pilna decyzja Warszawy, będą surowe konsekwencje. Miasto zawiesza umowę z arrivą
  5. Pilny komunikat policji. Zaginęła 16-letnia Olga Gadomska, potrzebna jest pomoc
  6. Właśnie przyjęto nowe świadczenie. Od 2,4 tys. zł w górę
Kolejny wypadek autobusu w Warszawie. Wjechał w auta, są ranniKolejny wypadek autobusu w Warszawie. Wjechał w auta, są ranniCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News