Wypadek na przejeździe kolejowym. Samochód wjechał prosto pod pociąg

Autor redakcja Wawa Info - 27 Maja 2020
Wypadek na Olszynce GrochowskiejŹródło: policja (zdj. ilustracyjne)

Na Olszynce Grochowskiej doszło we wtorek do poważnego wypadku. Samochód osobowy wjechał pod pociąg. Przez kilka godzin na miejscu trwała akcja ratunkowa. Służby będą wyjaśniały jak doszło do tego zdarzenia. | www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Wypadek na torach w Olszynce Grochowskiej

We wtorek (26.05) wieczorem doszło do groźnego wypadku na torach na Olszynce Grochowskiej. - Działo się to około godziny 21:20 przy ul. Makowskiej. Samochód osobowy audi A3 został uderzony przez pociąg. Na miejsce przybyły dwa zastępy straży pożarnej. W samochodzie znajdowała się jedna osoba. Wydostanie tej osoby z samochodu nie wymagało użycia sprzętu hydraulicznego. Pociąg zatrzymał się na wysokości peronu, dlatego nie było problemu by pasażerowie go opuścili. Utrudnienie trwało do 23:39, z uwagi na to, że usunięcie pojazdu z torów zajęło trochę czasu - tłumaczy st. sekc. Bartosz Maciąg z Państwowej Straży Pożarnej.

Kobieta wjechała na przejazd

Na stronie facebookowej Grochów Praga Południe także odnajdujemy relację z wypadku: "Najprawdopodobniej przejazd był nie był do końca zamknięty dlatego dziewczyna wjechała na niego, uderzenie było od strony kierowcy. Dziewczyna kontaktowała chodź byłą oszołomiona, mogła sama opuścić pojazd, ale za namową Pana który z nią rozmawiał zaczekała na karetkę i straż pożarną i dopiero straż wyjęła ją z samochodu."

Kobieta podczas spaceru zajrzała do studzienki. Za chwilę na miejscu była już policjaKobieta podczas spaceru zajrzała do studzienki. Za chwilę na miejscu była już policjaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdjęcie wprawiło w osłupienie tysiące internautów. Chodzi o nastoletnią córkę Wiśniewskiego
  2. Nie żyje 23-letni piłkarz. Zagadkowe okoliczności śmierci młodego zawodnika, policja bada sprawę
  3. Pościg na Ursynowie, padły strzały. Mężczyzna próbował rozjechać policjanta
  4. Dzieci sprzątały chodnik, doszło do strasznej tragedii. Prokuratura aresztowała 60-latka
  5. Wybieg dla niedźwiedzi opustoszał. Sabina i Mała zostały przeniesione
  6. Antoni Macierewicz będzie w trudnej sytuacji? Rusza pozew Donalda Tuska, Radosława Sikorskiego i Tomasza Siemoniaka
Wybieg dla niedźwiedzi opustoszał. Sabina i Mała zostały przeniesioneWybieg dla niedźwiedzi opustoszał. Sabina i Mała zostały przeniesioneCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News