Pękła rura, ludzie aż odskoczyli. Woda wytrysnęła kilka metrów w górę

Autor Mateusz Dolak - 28 Kwietnia 2020
Z ostatniej chwiliŹródło: czytelniczka

Awaria wodociągowa na Ochocie. Woda wytrysnęła na kilka metrów do góry. | www.wawainfo.pl - najnowsze informacje z Warszawy.

Awaria na Ochocie

Do awarii doszło w okolicy skrzyżowania ulic Korotyńskiego i Geodetów. To co się wydarzyło widziała mieszkanka okolicy, Agnieszka. - Trwają roboty na ulicy Korotynskiego. Wracając z pracy zauważyłam fontannę i zrobiłam te zdjęcia. Wygląda na to, że została uszkodzona instalacja wodna - relacjonuje kobieta. O sprawę zapytaliśmy rzecznika MPWiK. - Nastąpiło uszkodzenie sieci wodociągowej przez firmę która prowadzi prace w tym rejonie. Na miejsce jadą nasze ekipy - powiedział po godzinie 19 Maciej Smółka. Godzinę później rzecznik doprecyzował, że usterka zostanie naprawiona. Nie było konieczności odłączania wody, ponieważ rurociąg zasilał tylko pobliski sklep, który jest nieczynny. Jeśli chcesz wiedzieć o wydarzeniach w Warszawie znajdź naszą grupę "Warszawa na sygnale" na Facebooku. Zdjęcia dostaliśmy również od Zosi Nowakowskiej.

Kasjerka Biedronki zakażona koronawirusem. Zaniepokojeni klienci piszą maileKasjerka Biedronki zakażona koronawirusem. Zaniepokojeni klienci piszą maileCzytaj dalej

Awaria na Ochocie

Awaria na Ochocie

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kierowco, słuchasz radia w samochodzie? Możesz dostać mandat, mało kto wie o specjalnym prawie
  2. Dziewczyna reprezentanta Polski kusi odważnym zdjęciem. Modelka pokazała odsłoniła naprawdę dużo (FOTO)
  3. Nalali benzynę do butelek, podpalili samochód na stacji benzynowej. W powietrze mogło wylecieć pół dzielnicy
  4. Tragedia na Mazowszu. Podłączał kuchenkę, doszło do spięcia. Został porażony prądem, walczy o życie
  5. Kościół odwołał ważne wydarzenie. Tłumy wiernych nie przyjadą do Warszawy
  6. Dane z ZUS przerażają coraz bardziej. Wielu z nas może być w tragicznej sytuacji
Szumowski powiedział prawdę na temat maseczek. Odpowiedział na pytanie nurtujące wszystkichSzumowski powiedział prawdę na temat maseczek. Odpowiedział na pytanie nurtujące wszystkichCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News