Wojsko, helikoptery, policja. Cała Polska zaangażowana. Gdzie jest 3-letni Kordian?

Autor Alicja Guz - 7 Października 2020
poszukiwania KordianaŹródło: KPP w Starogardzie Gdańskim

Poszukiwania Kordiana trwają. 3-letni chłopiec z miejscowości Piece zaginał po południu w środę 7 października. Odjechał z miejsca zamieszkania na swoim rowerku. W poszukiwania zaangażowanych jest ponad 70 funkcjonariuszy policji, kilkudziesięciu strażaków oraz rodzina chłopca. Każdy, kto posiada informacje, mogące pomoc odnaleźć chłopca, proszony jest o kontakt z policją.

Poszukiwania Kordiana

Poszukiwania Kordiana nadal trwają. 3-letni chłopiec o blond włosach zaginął w środę 7 października. Ostatni raz widziany był około godziny 15:00 w miejscowości Piece na ulicy Zachodniej. Stamtąd odjechał na swoim rowerku w kolorze białym z turkusowymi elementami. W chwili zaginięcia ubrany był w siwą bluzę z kapturem i postacią Myszki Miki, pomarańczowe spodnie w trójkąty oraz buty z postacią strażaka Sama.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilne: są obostrzenia na 1 listopada. Policja już zapowiedziała kontrole
2. Skierowania do lekarzy będą wyglądać zupełnie inaczej. Funkcjonowanie przychodni NFZ czeka rewolucja
3. Rolnicy paraliżują Polskę. Na ulice leje się gnojowica, wszystko jest zablokowane

Trwają poszukiwania

W poszukiwania 3-letniego Kordiana zaangażowanych jest ponad 70 funkcjonariuszy policji, kilkudziesięciu strażaków oraz rodzina chłopca. Co więcej, jak podaje policja, do poszukiwań wykorzystana zostanie również grupa poszukiwawcza PCK, strażacy z Gdańska, helikopter oraz dron z kamerą termowizyjną.

Apel o pomoc

Każdy, kto posiada informacje mogące pomóc w odnalezieniu chłopca, proszony jest o kontakt z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr tel. 4774 27 222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej komenda.starogard@gd.policja.gov.pl.

Miss Warszawy 2020 wybrana. 21-latka jest obłędnie piękna, aż ciężko oderwać wzrokMiss Warszawy 2020 wybrana. 21-latka jest obłędnie piękna, aż ciężko oderwać wzrokCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Sąsiedzi Martyniuków ujawnili, co wyrabia się w ich domu. Sytuacja jest bardziej niż fatalna
  2. Wjechał luksusowym Porsche w przyczepę. Pozwał rolnika, nie miał za grosz litości
  3. W Warszawie zawyją syreny. Rzecznik ratusza wyjaśnia, mieszkańcy powinni się przygotować
  4. Wraca obowiązek noszenia maseczek. Warszawa trafi do żółtej strefy. Co jeszcze muszą wiedzieć mieszkańcy?
  5. Młody mężczyzna spadł z wiaduktu na dach samochodu. Nie zyje, tragedia na Mazowszu
  6. Ujawniono prawdziwą liczbę infekcji Covid-19. Ma się nijak do oficjalnej
Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeMieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News