Pościg ulicami Warszawy. Nie zatrzymał się do kontroli, uciekał przed kilkoma radiowozami

Autor Mateusz Dolak - 23 Marca 2020
Pościg w Warszawie Źródło: czytelnik

Policyjny pościg za kierowcą który nie zatrzymał się do kontroli. Policjanci przez dwie dzielnice ścigali seata. Jak relacjonowali nasi czytelnicy, w akcji udział brało kilka radiowozów.

Pościg przez Pragę-Północ

www.wawainfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy | W niedzielę funkcjonariusze drogówki kontrolowali prędkość na ulicy Jagiellońskiej. - Około godziny 21.10 zobaczyli seata, który jechał zbyt szybko. Pojazd nie zatrzymał się, więc policjanci ruszyli w pościg. Kierowca nie reagował na sygnały dźwiękowe i świetlne - powiedziała sierż. sztab. Irmina Sulich z policji na Pradze-Północ. Do akcji włączyły się inne załogi. Kierowca uciekał w kierunku Pragi-Południe. Ostatecznie porzucił auto przy ulicy Domeyki na Grochowie. Mężczyzna uciekł do mieszkania, gdzie został zatrzymany przez funkcjonariuszy.

Dziesięć radiowozów

- Na miejscu było około dziesięciu radiowozów - relacjonował nasz czytelnik Kamil, który przesłał do naszej redakcji zdjęcie. Z kolei Sulich dodała, że kierowca wpadł po czterech minutach od porzucenia samochodu. - Był trzeźwy. Został zatrzymany i ukarany za przekroczenie prędkości. W sprawie ucieczki będzie przesłuchiwany. Niezatrzymanie się do kontroli jest przestępstwem, za które grozi odpowiedzialność karna - podsumowała policjantka.

Pacjent po badaniu na koronawirusa uciekł do metra. Akcja policji na Pacjent po badaniu na koronawirusa uciekł do metra. Akcja policji na "Politechnice", trwa dezynfekcja stacjiCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Bardzo smutne. Wiadomo, co dzieje się z noworodkiem zmarłej 27-letniej Polki, która miała koronawirusa
  2. Lekarze dostaną wytyczne, których zakażonych nie ratować. Druzgocące doniesienia z zagranicznego kraju
  3. Co się dzieje w metrze w Warszawie? Zamknięto sześć stacji, utrudnienia na obu liniach
  4. Wybuch w kamienicy w Pruszkowie. Strażacy ewakuowali 18 osób, jedna jest ranna
  5. Policja i prokurator w parku Moczydło. Zwłoki kobiety pływały w stawie na Woli
  6. Liść laurowy jest nie tylko jedną z najzdrowszych przypraw świata. Ma też inne super działanie
Koronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Mazowszu. Nie żyje zakażony kierowca PKS GrójecKoronawirus. Pierwsza ofiara śmiertelna na Mazowszu. Nie żyje zakażony kierowca PKS GrójecCzytaj dalej

Następny artykuł