Porwanie 10-letniego chłopca. Porywacz może być niebezpieczny, ucieka autem WN...

Autor Mateusz Dolak - 17 Lutego 2020
Policja szuka tego mężczyzny Źródło: Policja

Child Alert w Polsce! Policja uruchomiła go w związku z porwaniem 10-letniego chłopca - Ibrahima, obywatela Polski. Dziecko zostało brutalnie uprowadzone w dniu 16.02.2020 r. w Gdyni. Ojciec wciągnął go do samochodu i odjechał. Pojazd miał ursynowskie numery rejestracyjne.

Porywacz może być niebezpieczny

10-latek został zabrany sprzed bloku w Gdyni. Ma 150 cm wzrostu, brązowe oczy i włosy koloru ciemny brąz czesane do góry. - W chwili porwania chłopiec ubrany był w kurtkę ortalionową koloru pomarańczowego, białą bluzę z wizerunkiem Kaczora Donalda, jasne jeansy ze ściągaczami przy nogawkach oraz czarne buty z odblaskowymi elementami - czytamy w komunikacie policji. Ze wstępnych ustaleń wynika, że dziecko zostało wciągnięte do srebrnego pojazdu typu kombi o początkowych numerach tablic rej. WN...
Funkcjonariusze ostrzegają, że porywacz może być niebezpieczny. Decyzją sądu ojciec Ibrahima jest całkowicie pozbawiony władzy rodzicielskiej nad dzieckiem. Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogące przyczynić się do odnalezienia 10-latka i zatrzymania sprawcy porwania, proszone są o kontakt telefoniczny na specjalnie uruchomioną bezpłatną infolinię alarmową 995 lub z najbliższą jednostką Policji.

Policja poszukuje 10-latka

Brak zimy, na odśnieżanie wydano miliony. Na co poszły pieniądze?Brak zimy, na odśnieżanie wydano miliony. Na co poszły pieniądze?Czytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Kobieta ważyła 490 kilogramów. Wydarzyło się najgorsze, zdjęcia odbierają mowę
  2. Kinga Rusin pozywa TVP. Padły mocne słowa, odszkodowanie chce przeznaczyć na onkologię
  3. Potężny huk i pożar. Awaria w Elektrociepłowni Siekierki
  4. Wiosna w Warszawie. Takiej temperatury w lutym dawno nie było
  5. Pościg za karetką na Mazowszu. Za kółkiem był pijany pacjent
  6. Ważne, szybko musisz zwrócić znany produkt do Biedronki. Powód jest podejrzany i tajemniczy
10 rocznica zabójstwa Andrzeja Struja10 rocznica zabójstwa Andrzeja StrujaCzytaj dalej

Następny artykuł