Popularna hala targowa w stolicy zostanie zamknięta. Handel przeniesie się do internetu

Autor Mateusz Dolak - 17 Marca 2020
Hala GwardiiŹródło: UM Warszawa

Warszawska Hala Gwardii zostanie zamknięta od 20 marca do odwołania. - Pracujemy nad możliwością zamawiania waszych ulubionych produktów z Hali zdalnie - czytamy na oficjalnym profilu targowiska.

Przejdą do internetu

wawainfo.pl - wejdź najnowsze informacje ze stolicy | Najemca oraz operator Hali Gwardii podjął decyzję o zamknięciu targu żywnościowego i sektora gastronomicznego. W czwartek, 19 marca zostanie uruchomiony sklep internetowy z produktami spożywczymi. - Decyzja o tymczasowej zmianie formuły działania Hali Gwardii została podjęta we współpracy z najemcami. Sprzedaż internetowa produktów będzie prowadzona za pośrednictwem strony sklep.halagwardii.pl, gdzie od czwartku znajdzie się ponad 350 produktów żywnościowych - czytamy na stronie stołecznego ratusza.

e-sklep

Dzięki uruchomieniu e-sklepu sprzedawcy i klienci unikną bezpośredniego kontaktu ze sobą, ale nadal będą mieli możliwość komunikowania się drogą elektroniczną
i telefoniczną. Dodatkowo wszelkie płatności będą się odbywać bezgotówkowo. Dla usprawnienia zakupów, operator stworzył także jeden wspólny rachunek bankowych do opłacania transakcji u różnych dostawców. Gotowe zamówienia klienci będą mogli odbierać o określonych godzinach, co pozwoli uniknąć kolejek i zapobiegnie gromadzeniu się dużej liczby osób w jednym miejscu.

Zamknięcie od 20 marca

- Kochamy naszą tętniącą w każdy weekend życiem halę, lecz czujemy się odpowiedzialni za zdrowie naszych najemców, gości i naszego zespołu. Dlatego podjęliśmy decyzję o zamknięciu hali od 20 marca do odwołania. To decyzja trudna i bardzo bolesna. Jednak, nie pozostajemy bierni - to absolutnie nie w naszym stylu. Mamy nadzieję, że uśmiechy niedługo wrócą! Trzymajcie się - napisali przedstawiciele firmy CBR Events, która jest operatorem Hali Gwardii.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News