Bardzo ważny polityk zakażony koronawirusem. Jest oświadczenie

Autor Aleksandra Olbryt - 26 Września 2020
polsatŹródło: gov.pl

Polsat News podał informację potwierdzoną przez Ministerstwo Obrony Narodowej: wiceszef MON-u jest zakażony koronawirusem. Resort obrony zaznaczył, że infekcja Wojciecha Skurkiewicza przebiega bezobjawowo. Wiceminister Obrony Narodowej ma 50 lat, swoją funkcję sprawuje od 2018 roku.

Polsat News: wiceminister MON-u z koronawirusem

Polsat podał informację przekazaną przez resort obrony: wiceminister resortu, Wojciech Skurkiewicz, jest zakażony COVID-19. MON podkreśliło, że infekcja wiceministra przebiega bezobjawowo. Osoby, z którymi Skurkiewicz miał kontakt w ostatnich dniach, są obecnie poddawane badaniom, a w całym ministerstwie obowiązuje ostry reżim sanitarny, niezmiennie od początku wybuchu pandemii.

Dzisiaj grzeje:
1. Pilny apel policji. Liczy się każda minuta
2. Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świata
3. Cała Polska podaje dalej. Zaginęła Aleksandra Salamończyk, pomóżmy ją odnaleźć

Rafał Trzaskowski przeprasza Orlen. Chodzi o kontrowersyjny wywiadRafał Trzaskowski przeprasza Orlen. Chodzi o kontrowersyjny wywiadCzytaj dalej

ASW z obostrzeniami

Obostrzenia obowiązują również na Akademii Sztuki Wojennej. W czwartek Onet poinformował, że zakażony jest rektor-komendant tej uczelni, gen. bryg. dr Robert Kosowski i jeden z jego zastępców. Na najbliższe dwa tygodnie odwołano imprezy, które miały się odbyć w uczelni.

26 września: prawie 1600 nowych przypadków

W sobotę Ministerstwo Zdrowia przekazało, że badania laboratoryjne potwierdziły zakażenie SARS-CoV-2 u kolejnych 1584 osób. To tylko trzy przypadki mniej w porównaniu z piątkiem - wtedy liczba nowo zakażonych była największa od początku pandemii. Z powodu COVID-19 zmarły kolejne 32 osoby. To największa liczba zgonów od 18 lipca, gdy odnotowano ich 30.

Nowe nazwy ulic w Warszawie. Nie ma odwrotu, decyzja zapadłaNowe nazwy ulic w Warszawie. Nie ma odwrotu, decyzja zapadłaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. W akcji straż pożarna, pogotowie i helikoptery. Tragiczne wydarzenia na południu Polski
  2. Wideo - Policyjny radiowóz mógł doprowadzić do wielkiej tragedii. O krok od groźnego wypadku
  3. Koronawirus w teatrze. Miał być jubileusz, zamiast tego odwołują spektakle
  4. Rafał Trzaskowski zwołuje sztab kryzysowy. Nagła decyzja, co się dzieje?
  5. Koronawirus w warszawskiej parafii. Wierni muszą zgłosić się do sanepidu
  6. To słowa o. Rydzyka? “Nie może odmówić współżycia mężowi. Musi zamknąć oczy i myśleć o Polsce”
Byłeś ostatnio na Lotnisku Chopina? Przeczytaj, to może Cię dotyczyćByłeś ostatnio na Lotnisku Chopina? Przeczytaj, to może Cię dotyczyćCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News