Koronawirus w Kancelarii Premiera. Zarażony sekretarz stanu

Autor Karolina Kraushar - 19 Sierpnia 2020
Polityk z koronawirusemŹródło: Wikipedia, By Adrian Grycuk - Own work, CC BY-SA 3.0 pl

Polityk Piotr Naimski otrzymał pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa. Jak poinformował tygodnik "Wprost", pełnomocnik rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej i sekretarz stanu nie chciał rozmawiać z dziennikarzami magazynu na temat stanu swojego zdrowia. Z kolei informację na temat zakażenia przez polityka koronawirusem SARS-CoV-2 gazeta potwierdziła w trzech niezależnych źródłach.

Polityk zakażony koronawirusem

Polityk Piotr Naimski jest zarażony koronawirusem. Nie wiadomo jednak w jakich okolicznościach sekretarz stanu zaraził się SARS-CoV-2. "Wprost" przekazał, że sprawa wypłynęła w połowie sierpnia. W tym czasie doszło do spotkania polityków z przedstawicielami górników. Tygodnik skontaktował się z Piotrem Naimskim, który odmówił rozmowy jeszcze przed zadanym przez dziennikarza pytaniem. Nie odpisał również na wysłanego przez redakcję SMS-a.

Dzisiaj grzeje:
1. Media obiegła smutna informacja. Nie żyje "Grażka"
2. Nie mógł się oprzeć pokusie, pojechał na wesele. Mimo że był na kwarantannie

Politycy przeszli testy

Temat zakażenia SARS-CoV-2 wyszedł na jaw po spotkaniu, które odbyło się 12 sierpnia. W tamtym czasie pełnomocnik rządu do spraw Strategicznej Infrastruktury Energetycznej Piotr Naimski wicepremier i minister aktywów państwowych Jacek Sasin oraz minister klimatu Michał Kurtyka byli przewodniczącymi spotkania z przedstawicielami górników. Jak udało się ustalić "Wprost" Jacek Sasin i Michał Kurtyka przeszli już testy na obecność koronawirusa. Badania nie potwierdziły u polityków obecności SARS-CoV-2. Stan zdrowia pozostałych uczestników spotkania nie jest na chwilę obecną znany. Piotr Naimski jest sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów i pełnomocnikiem rządu do spraw strategicznej infrastruktury energetycznej od 2015 roku.

Nie wytrzymał i podniósł gałąź, wtedy się zaczęło. Nagranie z Warszawy stało się hitem sieciNie wytrzymał i podniósł gałąź, wtedy się zaczęło. Nagranie z Warszawy stało się hitem sieciCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Szumowski tuż po dymisji poszedł do Tadeusza Rydzyka. Zaskakująca postawa, zdobył się na pełną szczerość
  2. Zdjęcia - Wjechał policyjnym BMW w... butle z gazem
  3. Legendarny sklep z zagranicy właśnie wchodzi do Polski. Już jutro o godzinie 10 wielkie otwarcie pierwszej placówki
  4. Bon turystyczny w praktyce. Masz dwie minuty, potem blokada
  5. Dramat na drodze, niestety nie żyje, nic nie dało się zrobić. Policja przekazała porażające szczegóły
  6. Trwa masowa ewakuacja, tysiące ludzi muszą opuścić swoje domy. Żywioł posuwa się szybko, straszne sceny za granicą
Bank wydał pilne ostrzeżenie. Sytuacja jest bardzo poważna, można stracić wszystkie pieniądzeBank wydał pilne ostrzeżenie. Sytuacja jest bardzo poważna, można stracić wszystkie pieniądzeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News