Pościg w Warszawie. Mężczyzna uciekał z dwójka dzieci

Autor Alicja Guz - 18 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Wikipedia, By Adrian Grycuk - Praca własna, CC BY-SA 3.0 pl

Przed godziną 11 na moście Poniatowskiego policjanci ruszyli w pościg za kierowcą samochodu osobowe, który nie zatrzymał się do kontroli. Po zatrzymaniu mężczyzny okazało się, że nie ma on uprawnień do kierowania pojazdem, a w samochodzie znajdują się dzieci.

Pościg policyjny ulicami Warszawy

- Przed godziną 11 policjanci chcieli skontrolować pojazd na moście Poniatowskiego. Niestety nie zatrzymał się on do kontroli, zaczął uciekać. Policjanci ruszyli w pościg za samochodem - poinformował podkom. Piotr Świstak. Funkcjonariuszom udało się zatrzymać kierowcę przy skrzyżowaniu Nowogrodzkiej, Mysiej i Brackiej.

Dzisiaj grzeje:
1. 4-latek wypadł z czwartego piętra. Tragedia w Warszawie
2. Surowe kary dla grzybiarzy. Z lasu wyjedziesz z koszem grzybów, ale może też z wysokim mandatem

Mężczyzna nie miał uprawnień

Jak przekazała policja, okazało się, że kierujący nissanem nie posiada uprawnień do kierowania pojazdem, a w samochodzie są również dzieci. - W samochodzie była przewożona dwójka dzieci. Została wezwana karetka do tych dzieci, żeby zbadać czy nic im się nie stało - powiedział podkom. Piotr Świstak. Kierowca auta został zatrzymany przez policjantów. - W tym momencie są wykonywane czynności - stwierdził podkom. Śwstak.

Pogoda w weekend będzie zaskakiwać. Czeka nas duża zmiana temperaturyPogoda w weekend będzie zaskakiwać. Czeka nas duża zmiana temperaturyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Media przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiMedia przed chwilą obiegła smutna wiadomość. Nie żyje Andrzej StrzeleckiCzytaj dalej

Następny artykuł