Policjanci zapukali do drzwi, usłyszeli skrzypienie z wersalki. 38-latek trafił do więzienia

Autor Mateusz Dolak - 28 Lutego 2020
Mężczyzna ukrył się w wersalceŹródło: Pixabay

Funkcjonariusze z Woli zatrzymali poszukiwanego 38-latka. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości. We wrześniu miał trafić do więzienia.

Skazany za paserstwo

Mężczyzna poszukiwany był listem gończym, ponieważ sąd skazał go za paserstwo. - Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów z zespołu ds. poszukiwań doprowadziły do ustalenia miejsca pobytu poszukiwanego. Kiedy kryminalni zapukali do drzwi, nikt ich nie otwierał przez kilka minut. Po chwili, policjantów przywitała kobieta, która oświadczyła, że mężczyzny nie ma w mieszkaniu. Kryminalni jednak nie dali za wygraną i rozpoczęli czynności - relacjonowała komisarz Marta Sulowska z policji na Woli.

Porażający wypadek na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca i pasażerowie. Nie żyje 24-latek, cztery osoby rannePorażający wypadek na Mazowszu. Nietrzeźwy kierowca i pasażerowie. Nie żyje 24-latek, cztery osoby ranneCzytaj dalej

Skrzypienie z wersalki

Funkcjonariusze nie odpuścili, bo usłyszeli dziwne odgłosy, które przypominały skrzypienie. Okazało się, że intuicja ich nie myliła. Kiedy weszli do lokalu, zobaczyli, że 38-latek ukrył się w wersalce. - Mężczyzna został doprowadzony na komendę. Zgodnie z dyspozycją sądu trafił do zakładu karnego w celu odbycia kary pozbawienia wolności - podsumowała Sulowska.

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Tragiczny wypadek na Mazowszu. Jedna osoba nie żyje, cztery są ranne
  2. Policyjny pościg pod Warszawą. Za kierownicą nastolatek, obok pijany ojciec bez prawa jazdy
  3. Tak będzie wyglądał pomnik Bitwy Warszawskiej 1920. "Obelisk na planie kwadratu"
  4. Zbudowali plażę za 100 tysięcy, potem ją rozebrali. Sprawa trafiła do prokuratury
  5. Trzymał nogi na siedzeniu, więc go upomniał. W odwecie był przeraźliwy atak
  6. Groźny incydent w szpitalu Praskim. Pacjent rzucił się z nożem na ratownika medycznego
Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Następny artykuł