Kobieta zabarykadowała się w mieszkaniu. Akcja policji i strażaków

Autor Karolina Kraushar - 15 Maja 2020
Kobieta zabarykadowała się w domuŹródło: Policja

Poszukiwana listem gończym kobieta została ujęta przez funkcjonariuszy. 42-latka nie otwierała mundurowym, więc musieli skorzystać z pomocy strażaków. W końcu udało im się wejść do poszukiwanej oknem. Najbliższe dwa lata kobieta spędzi w więzieniu. | www.wawinfo.pl - wejdź po najnowsze informacje z Warszawy

Nikt nie otwierał drzwi

Kobieta była poszukiwana przez Sąd rejonowy dla Warszawy Śródmieście za kradzież, oszustwo oraz groźby karalne. Kiedy policjanci dotarli pod drzwi mieszkania, w którym przebywała nikt nie chciał otworzyć. Funkcjonariusze nie dali się jednak zmylić. Wiedzieli, że poszukiwana jest w środku. Domyślili się, że robi to po to, aby uniknąć zasądzonego wyroku.

Dzisiaj grzeje:
1. Nocny transport ogromnych maszyn w kierunku Bemowa. Budowa metra wkracza w kolejny etap INFOy
2. Jaki majątek ma Rafał Trzaskowski? Kandydat na prezydenta ujawnił źródła dochodów

Weszli oknem

- Jedynym sposobem dostania się do lokalu było wejście przez okno na ostatnim piętrze budynku. Policjanci poprosili więc o pomoc straż pożarną - przekazał nadkom. Robert Szumiata z policji na Śródmieściu. Jeden z policjantów wyposażony w strażacki kask wjechał na specjalnym wysięgniku, dokładnie przed kuchenne okno w mieszkaniu 42-latki. Po sforsowaniu okna udało mu się wejść do mieszkania i zatrzymać zaskoczona całą sytuacją kobietę. Schwytana przez mundurowych 42-latka za kradzież, oszustwo i groźby karalne najbliższe 2 lata spędzi w zakładzie karnym.

Zaskakująca akcja w Biedronce: nawet 50 procent taniej. Trzeba jednak uważaćZaskakująca akcja w Biedronce: nawet 50 procent taniej. Trzeba jednak uważaćCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zdejmiemy maseczki. Szumowski powiedział, kiedy nadejdzie czas
  2. Smutna informacja pogrążyła miliony Polaków. Nie żyje Henryk Jaskuła
  3. 16-latek nie miał maseczki i był na dworze. Został zatrzymany przez policję, sprawa trafiła do sądu
  4. Kultowe wydarzenie miało odbyć się w ten weekend. Przez epidemię zostało odwołane
  5. Nowe miejsca gdzie można biegać bez maseczki. Świetna wiadomość
  6. Pilne doniesienia ze Śląska. Zawalił się budynek kopalni Mysłowice, strażacy nie mogą wejść do środka

Następny artykuł