Chwile grozy w warszawskim hostelu. Agresywny mężczyzna miał nóż, groził kolegom, że pozabija ich rodziny

Autor Aleksandra Olbryt - 4 Sierpnia 2020
policjaŹródło: Pixabay

Policja z Wawra zatrzymała 33-latka, który groził dwóm mężczyznom - swoim współlokatorom i współpracownikom z budowy. Jak relacjonuje nadkomisarz Joanna Węgrzyńska, podejrzany wykrzykiwał, że pozabija rodziny mężczyzn, spali ich domy i samochody. Jednemu z pokrzywdzonych groził nawet nożem. 33-latek decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Policja otrzymała zgłoszenie o groźbach

Policja z komisariatu w Wawrze interweniowała w związku ze zgłoszeniem gróźb w jednym z hosteli. Gdy funkcjonariusze dotarli na miejsce, okazało się, że 33-latek groził nożem, wymachiwał nim i przykładał go do szyi swojego współlokatora, z którym na co dzień pracował na budowie. Nie podobało mu się, że starszy kolega zwracał mu uwagę i "mówił, co ma robić". Mężczyzna wykrzykiwał, że pozabija rodzinę pokrzywdzonego, spali mu dom, samochód, żądając wódki i piwa. Chwilę później rozpętał podobną awanturę i kierował groźby do mężczyzny spotkanego na recepcji hostelu. Pod jego adresem również skierował groźby dotyczące skrzywdzenia najbliższych i podpalenia dobytku.

Dzisiaj grzeje:
1. Uwaga, pilne ostrzeżenie GIS. Chodzi o mięso drobiowe, jego spożycie może być niebezpieczne
2. Mogą wejść na konta, ściągnąć chore kwoty. Od stycznia kontrolerzy pobrali już 464 mln zł i wciąż im mało

Sprawna interwencja policji, krewki 33-latek w areszcie

Policjanci błyskawicznie opanowali sytuację. Zatrzymali awanturującego się 33-latka, który trafił do policyjnej celi. Zarówno pokrzywdzeni, jak i świadkowie zostali przesłuchani. Śledczy z komisariatu przy ulicy Mrówczej zgromadzili materiał dowodowy, który stał się podstawą do przedstawienia mężczyźnie dwóch zarzutów kierowania gróźb karalnych. Sąd zadecydował o zastosowaniu wobec pokrzywdzonego tymczasowego aresztowania.

Poważna awaria przy żłobku. Rodzice zdezorientowani, placówka zamkniętaPoważna awaria przy żłobku. Rodzice zdezorientowani, placówka zamkniętaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Wpis Justyny Żyły został już usunięty, ale w sieci nic nie ginie. Wyciągnęła kolejne działo, przeciwko byłemu mężowi
  2. Dramatyczne nagranie z Tomaszowa Lubelskiego. Policja publikuje je ku przestrodze
  3. Mocne słowa Rafała Trzaskowskiego. Obarcza winą zmarłego prezydenta
  4. Wyższe kary za niesprzątanie po psie. Co o tym myślicie?
  5. Wiadomość z ostatniej chwili. Właśnie nadeszło potwierdzenie od premiera Morawieckiego
Nieodpowiedzialne zachowanie pacjenta chirurgii. Nie posłuchał lekarzy, mogło skończyć się bardzo źleNieodpowiedzialne zachowanie pacjenta chirurgii. Nie posłuchał lekarzy, mogło skończyć się bardzo źleCzytaj dalej

Koniecznie obejrzyj nieziemsko prosty i szybki przepis na przepyszny posiłek!

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News