Ma tylko 24 lata, właśnie trafiła do aresztu. Jest podejrzana o najgorsze, grozi jej nawet dożywocie

Autor Aleksandra Olbryt - 25 Sierpnia 2020
policjaŹródło: Pixabay

Policja zatrzymała młodą kobietę i dwie inne osoby z związku z zabójstwem, do którego doszło w Wołominie w nocy z soboty na niedzielę (22/23 sierpnia). Wszyscy zatrzymani zostali doprowadzeni do prokuratury, usłyszeli już zarzuty. Kobiecie grozi dożywocie.

Policja w Wołominie doprowadziła do zatrzymania trzech osób

Policja z KPP w Wołominie potwierdziła, że w nocy z soboty na niedzielę doszło do zabójstwa mężczyzny w Markach. We wtorek 25 sierpnia rzecznik prokuratury Warszawa-Praga skomentował sprawę: - W związku z zabójstwem zatrzymano trzy osoby. Jedna z nich, 24-letnia kobieta, usłyszała zarzut zabójstwa. Jest to czyn zagrożony karą dożywotniego pozbawienia wolności. Prokurator skierował do sądu wniosek o zastosowanie wobec niej aresztu tymczasowego - powiedział Marcin Saduś.

Dzisiaj grzeje:
1. Koronawirus w warszawskim przedszkolu. Coraz więcej przypadków
2. Podatek, który omija wielu przez dziurę w prawie. Rząd bierze się za łatanie i kończy z cwaniactwem Polaków

Rząd zabrał głos, jest poważnie. Chodzi o nowe ograniczeniaRząd zabrał głos, jest poważnie. Chodzi o nowe ograniczeniaCzytaj dalej

Młoda kobieta z zarzutem zabójstwa, pozostali zacierali ślady

Saduś dodał, że wobec 24-latki prokurator skierował wniosek o tymczasowe aresztowanie, do którego przychylił się sąd. Rzecznik prokuratury poinformował, że we wtorek rozpatrzone zostaną jeszcze wnioski o tymczasowy areszt dla dwóch pozostałych zatrzymanych, którym prokuratura postawiła zarzuty o zacieranie śladów oraz niezawiadomienia o zbrodni.

Sekcja zwłok: to na pewno zabójstwo

Marcin Saduś poinformował, że odbyły się oględziny z udziałem biegłego lekarza, a w poniedziałek 24 sierpnia przeprowadzono sekcję zwłok mężczyzny. - Potwierdziła ona ustalenia prokuratury, że doszło do zabójstwa - zaznaczył rzecznik. Dodał, że mężczyzna został ugodzony ostrym narzędziem. Do morderstwa miało dojść w jednym z domów przy ul. Jana Pawła II w Markach.

Wypadek rządowej limuzyny. Jest karaWypadek rządowej limuzyny. Jest karaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Michał Olszański ujawnia zatrważającą prawdę o swoich zwolnieniach z TVP i Trójki. "Zakazali mi emisji wywiadu z drag queen"
  2. Wideo - Ktoś podrzucał opony na pole rolnika. Ten okrutnie się zemścił
  3. Wyciekły dane warszawiaków. Niewiarygodne, gdzie były
  4. Nie mogła oddychać, liczyła się każda sekunda. Powód wielu może zaskoczyć
  5. Rafał Trzaskowski pożegnał wielkiego Polaka. Wzruszające słowa prezydenta Warszawy
  6. Nagła decyzja w sprawie maseczek. Właśnie zmieniły się wytyczne
Są ranni, dzieci wśród poszkodowanych. Dramatyczne sceny tuż przy granicy MazowszaSą ranni, dzieci wśród poszkodowanych. Dramatyczne sceny tuż przy granicy MazowszaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News