15-latka od kilku miesięcy nie wróciła do domu. Policja apeluje: pomóżmy ją odnaleźć

Autor Aleksandra Olbryt - 27 Września 2020
policjaŹródło: policja.waw.pl

Policja z Komendy Rejonowej nr II (Mokotów, Ursynów, Wilanów) poszukuje zaginionej 15-latki. Dziewczynka kilka miesięcy temu opuściła ośrodek na terenie Gdańska. Od tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną ani przyjaciółmi - tak przynajmniej wynika z oficjalnych informacji. Gabriela Zawadzka na stałe zameldowana jest na warszawskim Mokotowie. Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Rejonowej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie.

Policja: pomóżmy odnaleźć Gabrielę

Policja od kilku miesięcy prowadzi szereg działań poszukiwawczych za 15-letnia Gabrielą Zawadzką. Nastolatka na stałe mieszkająca na Mokotowie po opuszczeniu ośrodka na terenie Gdańska nie kontaktowała się z rodziną ani innymi bliskimi osobami. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę, czarne spodnie i bluzę, miała przy sobie dużą torebkę z paskiem na ramię. Gabriela Zawadzka ma 155 cm wzrostu, waży około 50 kg. Ma długie brązowe włosy, brązowe oczy i niewielką bliznę na policzku pod prawym okiem.

Dzisiaj grzeje:
1. Tragedia podczas prac rolnych. Porażający wypadek, nie żyje mężczyzna
2. Archeolodzy po prostu padli na kolana. Odkrycie rzuca zupełnie inne światło na historię świata
3. Porażające wiadomości z Płocka. Mężczyzna wypadł z okna hotelu, nie żyje

Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie

- Wszystkie osoby, które mają informacje na temat miejsca pobytu zaginionej, proszone są o kontakt z policjantami z Komendy Rejonowej Policji przy ul. Malczewskiego 3/5/7 w Warszawie pod numerami telefonów 47 72 392 50 lub 47 72 392 52 lub najbliższą jednostką Policji pod nr 112 - apeluje podkom. Robert Koniuszy. - Informacje można również przekazywać na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl - dodaje.

Rafał Trzaskowski przeprasza Orlen. Chodzi o kontrowersyjny wywiadRafał Trzaskowski przeprasza Orlen. Chodzi o kontrowersyjny wywiadCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Zakaz obejmie kolejny region w Polsce. Mieszkańcy muszą mieć się na baczności, grożą ogromne kary
  2. Nietypowa kontrola policyjna. Zatrzymany kierowca nie wiedział, że jego samochód się pali
  3. Pilny apel policji. Liczy się każda minuta
  4. Bardzo ważny polityk zakażony koronawirusem. Jest oświadczenie
  5. Koronawirus w teatrze. Miał być jubileusz, zamiast tego odwołują spektakle
  6. “Bill Gates dąży do mordowania ludzi”. Popularna teoria wciąż rozgrzewa internet
Cała Polska podaje dalej. Zaginęła Aleksandra Salamończyk, pomóżmy ją odnaleźćCała Polska podaje dalej. Zaginęła Aleksandra Salamończyk, pomóżmy ją odnaleźćCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News