Porażające. Chciał zrobić krzywdę kobiecie sekatorem. Na jaw wyszły wstrząsające fakty

Autor Alicja Guz - 25 Czerwca 2020
zatrzymany mężczyznaŹródło: KRP VII – PRAGA POŁUDNIE, REMBERTÓW, WAWER, WESOŁA

Policjanci z Wawra zatrzymali mężczyznę podejrzanego o rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Według ustaleń funkcjonariuszy pokrzywdzona kobieta była bita i podduszana. Co więcej, zatrzymany 32-latek przy użyciu sekatora obcinał jej włosy i próbował obciąć palce u rąk. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Pokrzywdzona kobieta szukała pomocy

Pod koniec maja policjanci z komisariatu przy ulicy Mrówczej otrzymali zgłoszenie dotyczące rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. - Pomocy wzywała kobieta, która uwolniła się od napastnika i uciekła. Policjanci natychmiast pojawili się we wskazanym miejscu - poinformowała nadkom. Joanna Węgrzyniak z praskiej policji.

zatrzymany mężczyzna

Uciekła agresywnemu mężczyźnie, który chciał jej obciąć palce

Z ustaleń policji wynika, że pokrzywdzona zaprosiła do domu mężczyznę, którego znała bardzo krótko. 32-latek po wypiciu alkoholu stał się agresywny i zażądał wydania mu wszystkich cennych rzeczy. Kiedy kobieta odmówiła, zaczął ją bić, dusić oraz grozić, że obetnie jej palce. - Użył sekatora, najpierw obciął jej włosy, a potem próbował obciąć palce. Z domu ukradł wszystko, co wpadło mu w ręce, była to między innymi gotówka, dużo cennej, często pamiątkowej biżuterii, monety, srebrne sztućce, rodowe zastawy stołowe, kluczyki do pojazdów - wyjaśniła policjantka. Straty oszacowano na ponad 500 tysięcy złotych.

Dzisiaj grzeje:
1. 50 tysięcy za rekordową frekwencję w wyborach. Nowy pomysł w kontrze do "Bitwy o wozy"
2. Urzędnicy ci nie powiedzą, ale mogą czekać na ciebie spore pieniądze. Nawet 6240 zł do twojej emerytury

Mężczyzna był już karany

Funkcjonariusze policji przeanalizowali przeszłość kryminalną i kontakty 32-latka. Okazało się, że mężczyzna był już poszukiwany, ponieważ miał do odbycia karę 2 lat i 11 miesięcy pozbawienia wolności. - Doskonale wiedział, że pozostaje w zainteresowaniu Policji, dlatego skrzętnie unikał kontaktów ze stróżami prawa i się ukrywał - powiedziała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Martwy noworodek znaleziony w studni. Jego matka też nie żyje. Dramat na wsi na MazowszuMartwy noworodek znaleziony w studni. Jego matka też nie żyje. Dramat na wsi na MazowszuCzytaj dalej

Ukrył się w rodzinnym domu

Policjanci otrzymali informację, że poszukiwany mężczyzna przebywa w swoim rodzinnym domu, ale będzie tam bardzo krótko. Kryminalni zorganizowali odpowiednie siły i pojawili się we wskazanym miejscu. - Matka 32-latka, która otworzyła funkcjonariuszom drzwi, uparcie twierdziła, że syna nie ma i nie utrzymuje z nim kontaktów. Kilka minut później policjanci odnaleźli podejrzewanego. Ukrył się pod stertą pierzyn, kołder i pościeli - opowiedziała nadkom. Joanna Węgrzyniak.

Mężczyzna został zatrzymany

Poszukiwany 32-latek został zatrzymany. - Zgromadzony przez śledczych obszerny materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutu dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, podejrzany działał w warunkach recydywy - wyjaśniła nadkom. Joanna Węgrzyniak. Mężczyzna decyzją sądu został tymczasowo aresztowany.

Wakacje bez tramwajów w Warszawie. Remonty ruszają za chwilęWakacje bez tramwajów w Warszawie. Remonty ruszają za chwilęCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Nikt nie może być pozbawiony życia bez decyzji odpowiednich władz". Niepokojące słowa Jarosława Kaczyńskiego na konwencji
  2. Tragiczna śmierć młodej gwiazdy. Jeszcze niedawno świętowała życiowy sukces
  3. Bus rozbił się na ważnej drodze. Rannych pięć osób
  4. Porażający reportaż "Uwagi" TVN. Urzędnicy odmówili pomocy niepełnosprawnym dzieciom
  5. Kolejne pieniądze popłyną do Polaków. Prezydent właśnie podpisał ustawę. "Dudowe" 1400 plus
  6. Pilna i nieodwracalna decyzja premiera. Rodzice są porażeni, rozstrzygnął się los powrotu dzieci do szkół
Ważne słowa ministra w mediach. Gigantyczna powódź po burzach i ulewach w Polsce nam nie groziWażne słowa ministra w mediach. Gigantyczna powódź po burzach i ulewach w Polsce nam nie groziCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News