Dramat na drodze, niestety nie żyje, nic nie dało się zrobić. Policja przekazała porażające szczegóły

Autor Karolina Kraushar - 18 Sierpnia 2020
pilneŹródło: wawainfo.pl

Policja poinformowała o tragedii, w wyniku której śmierć poniosła jedna osoba. Uczestniczyła w wypadku na trasie, nic nie dało się zrobić. Na miejscu zdarzenia trwają czynności policji i prokuratury. W zdarzeniu drogowym brały udział trzy pojazdy.

Policja prowadzi czynności

Policja ostrzega przed utrudnieniami na trasie S8, na której doszło do śmiertelnego wypadku z udziałem trzech pojazdów. - Po godzinie 10.00 na trasie Toruńskiej w kierunki centrum zderzyły się ze sobą dwie ciężarówki oraz samochód osobowy - przekazał asp. sztab. Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. Samochód osobowy został zgnieciony przez dwie ciężarówki. Jedna z nich znajdowała się przed pojazdem, druga za nim. Jak poinformował asp.sztab. Oleszczuk kierujący osobówką poniósł śmierć na miejscu zdarzenia.

Dzisiaj grzeje:
1. Rafał Trzaskowski pokazał niewiarygodne zdjęcia. Szykują się ogromne zmiany w Warszawie
2. Poszedł do lasu na grzyby, zauważył błyski pod ściółką. Znalazł ogromny skarb z VII wieku

Policjanci zbadali trzeźwość kierowców

Pomiędzy węzłem Głębocka a Łabiszyńska na skutek wypadku powstały utrudnienia. Jak przekazał GDKiA. Zablokowane są dwa pasy ruchu. Kierowcy poruszają się pasem po prawej stronie jezdni oraz korzystają z objazdów drogami serwisowymi. Nie jest znany dokładny czas utrudnień na S8. - Mogą potrwać nawet kilka godzin - zaznacza asp. sztab. Tomasz Oleszczuk.

Kierowcy byli trzeźwi

Kierowcy samochodów ciężarowych zostali zbadani na obecność alkoholu w organizmie, byli trzeźwi. - Na miejscu w dalszym ciągu trwają czynności policji. Pracuje również prokurator - relacjonuje działania służb na miejscu zdarzenia Oleszczuk. Funkcjonariusz przekazał również, że zostanie wszczęte śledztwo w sprawie wypadku.

Mocne słowa Ministra Edukacji. Powiedział prawdę o powrocie dzieci do szkółMocne słowa Ministra Edukacji. Powiedział prawdę o powrocie dzieci do szkółCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Prowadząca "Nasz nowy dom" spisała testament. Katarzyna Dowbor zapisała w nim nie tylko swoje dzieci
  2. Zdjęcia - Wjechał policyjnym BMW w... butle z gazem
  3. Rozpędzone auto wjechało w dzieci na pasach. Dwie ofiary uderzyły o jezdnię, trafiły do szpitala
  4. Marsz zorganizowany przez środowiska narodowe przeszedł ulicami Warszawy. Organizatorzy ominęli sądowy zakaz
  5. Odcięli wodę Krystynie Pawłowicz? Powód rozwścieczył jej sąsiadów. Ogromna awantura
  6. Bardzo smutna wiadomość dotarła do nas w ostatniej chwili. Zupełnie niespodziewanie zmarł Wojciech Karpiński
Minister właśnie ogłosił niespodziewaną, nagłą decyzję. Wiele osób jest w szokuMinister właśnie ogłosił niespodziewaną, nagłą decyzję. Wiele osób jest w szokuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News