Pobicie na Pradze-Północ. Policjanci poszukują świadków

Autor Julian Bakuła - 17 Grudnia 2020
Policja z Pragi-Północ poszukuje świadków pobiciaŹródło: wawainfo.pl

Policjanci z komendy rejonowej policji na Pradze-Północ poszukują świadków pobicia, do którego doszło 24 listopada przy ulicy Cyryla i Metodego. Świadkowie zdarzenia proszeni są o kontakt z dyżurnym komendy przy ulicy Jagiellońskiej 51 bądź pod numerem 47 723 75 56 lub 47 723 84 29.

Mężczyzna w szpitalu

- Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI poszukują świadków pobicia, do którego doszło w dniu 24 listopada 2020 r. przy ul. Cyryla i Metodego 4 w Warszawie - informuje mł. asp. Irmina Sulich z północnopraskiej komendy.

- Pomiędzy kierowcami pojazdów doszło do sprzeczki, podczas której kierowca mazdy został dotkliwie pobity i trafił do szpitala - dodaje mł. asp. Sulich.

Świadkowie proszeni są o kontakt

Świadkowie zdarzenia mogą skontaktować się z policją bezpośrednio na komendzie lub telefonicznie.

- Wszyscy świadkowie, którzy widzieli to zdarzenie i mogą przyczynić się do ustalenia okoliczności, proszeni są o kontakt z Dyżurnym Komendy Rejonowej Policji Warszawa VI w siedzibie jednostki przy ul. Jagiellońskiej 51, bądź pod numerem tel. 47 723 75 56 lub policjantem prowadzącym sprawę tel. 47 723 84 29, powołując się na numer sprawy KR - apeluje mł. asp. Sulich z komendy policji na Pradze-Północ.

Tajemnica monolitu w Warszawie rozwiązana. Wiadomo, kto go postawiłTajemnica monolitu w Warszawie rozwiązana. Wiadomo, kto go postawiłCzytaj dalej

Brutalne pobicie w Radomiu

We wrześniu informowaliśmy na wawainfo.pl o innym brutalnym pobiciu, do którego doszło w "Żabce" w Radomiu. 13 września po godzinie 20 mężczyzna rozbił butelkę o drzwi sklepu przy ulicy Miłej, następnie uderzając drewnianą paletą w witrynę.

Gdy ze sklepu wybiegła zaniepokojona właścicielka, napastnik ją zaatakował. 19-letni syn właścicielki i jego kolega próbowali go powstrzymać, jednak z pomocą napastnikowi pospieszyli dwaj jego kompani. Agresor miał kopnąć 50-letnią kobietę w twarz.

Pobicie w okolicach Dworca Zachodniego

Dzień wcześniej, 12 września, doszło do pobicia w pobliżu Dworca Zachodniego w Warszawie. Nieznany dotychczas funkcjonariuszom mężczyzna miał kopnąć osobę siedzącą na przystanku autobusowym, która zgłosiła zdarzenie policji.

- Policjanci z komendy na Ochocie prowadzą postępowanie w sprawie uszkodzenia ciała w dniu 12 września 2020 roku w okolicy Dworca Zachodniego - mówił wówczas mł. asp. Karol Cebula z KRP III.

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

Zobacz także w naszych serwisach:

Zobacz jak wygląda Południowa Obwodnica Warszawy:

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News