Awantura na Mazowszu. Policjant pobił mężczyznę?

Autor Alicja Guz - 17 Czerwca 2020
policjantŹródło: Pixabay

We wtorek 16 czerwca ma rozpocząć się śledztwo w sprawie pobicia, którego miał dopuścić się funkcjonariusz policji. Prokuratura będzie wyjaśniać, czy policjant z komendy powiatowej w Żurominie na Mazowszu pobił mężczyznę. Jednocześnie w policji wszczęto wewnętrzne postępowanie w tej sprawie. Zawiadomienie o zdarzeniu złożyła siostra poszkodowanego.

Policjant pobił mężczyznę?

Prokuratura będzie wyjaśniać sprawę pobicia, którego miał dopuścić się jeden z mazowieckich funkcjonariuszy policji. Jak podaje radio RMF FM, 16 czerwca śledczy z Mławy mają wszcząć śledztwo w tej sprawie. Chodzi o zajście, do którego doszło w Żurominie na Mazowszu. Policjant z tamtejszej komendy powiatowej miał pobić mężczyznę. Reporterzy RMF FM ustalili, że zawiadomienie o zdarzeniu złożyła siostra poszkodowanego, która twierdzi, że mężczyzna ma powierzchowne obrażenia.

Dzisiaj grzeje:
1. Tłumy rzucą się na Biedronkę. Arbuz, olej, delicje, mleko, soki za złotówkę
2. Ostrzeżenia drugiego stopnia dla dwóch polskich województw. IMGW mówi o gwałtownych burzach z gradem

Policjant nie był na służbie

Gdy doszło do pobicia, funkcjonariusz żuromińskiej policji nie był na służbie - wynika z ustaleń radia. Prokuratura zapewnia, że zaistniała sytuacja miała charakter obyczajowy. Policjanci z Żuromina przesłuchali świadków zdarzenia oraz zabezpieczyli monitoring. Materiały trafiły już do śledczych. Będą oni przesłuchiwać podejrzanego funkcjonariusza komendy powiatowej. W policji wszczęto również wewnętrzne postępowanie w tej sprawie.

Porażające doniesienia sprzed Sejmu. Mężczyzna podpalił się przed budynkiem. Trwa akcja ratunkowaPorażające doniesienia sprzed Sejmu. Mężczyzna podpalił się przed budynkiem. Trwa akcja ratunkowaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Media przekazały zadziwiające informacje. Jarosław Kaczyński ma tajny, specjalny plan, nieprawdopodobny scenariusz
  2. Wielki dzień w życiu Adama Małysza. "Orzeł z Wisły" aż otworzył szampana (FOTO)
  3. Pilny komunikat mazowieckiej policji. Sytuacja jest poważna
  4. Tragiczny wypadek pod Wołominem. Motocyklista zginął na miejscu
  5. Zawalił się balkon nowego bloku. Przygnieciony mężczyzna trafił do szpitala
  6. Miliony Polaków odciętych od internetu i zasięgu w telefonie. Awaria dużej sieci komórkowej zaskoczyła wielu
Najnowsze doniesienia o bonie 500 plus. Wiemy jak ma wyglądać, kto go dostanieNajnowsze doniesienia o bonie 500 plus. Wiemy jak ma wyglądać, kto go dostanieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News