Pilny komunikat mazowieckiej policji. Sytuacja jest poważna

Autor Julian Bakuła - 16 Czerwca 2020
Koronawirus na komendzieŹródło: Policja

Od poniedziałku (15.06) komisariat policji w Zwoleniu działa na innych zasadach niż dotychczas. Jest to wynikiem potwierdzenia zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników komendy. Budynek został zdezynfekowany, a jego pracownicy muszą przejść kwarantannę, co znacząco zaburzy dotychczasowy sposób funkcjonowania jednostki.

Koronawirus na komendzie

Policja mazowiecka poinformowała, że od poniedziałku (15.06) komenda powiatowa policji w Zwoleniu będzie działać na odmiennych zasadach niż dotychczas. Zmiany są związane z potwierdzeniem zakażenia koronawirusem u jednego z pracowników jednostki. Z tego względu reszta pracowników, którzy mieli kontakt z zakażoną osobą, także musi przejść kwarantannę, nie może więc wykonywać pracy na komendzie. Także sam budynek musiał zostać zdezynfekowany, co ograniczyło na pewien czas możliwości użytkowania go.

Policja z Radomia

Z tych powodów przyjmowane są tam tylko sprawy niecierpiące zwłoki, podczas gdy reszta zadań jednostki przekazana jest policji radomskiej. Dane adresowe i kontaktowe tej komendy to: Komenda Miejska Policji w Radomiu, ul. 11 Listopada 37/59, 26-600 Radom, tel. 47 701 26 30, fax: 47 701 35 45 lub 47 701 28 34, kmpradom@ra.policja.gov.pl. Policja mazowiecka zaznacza w komunikacie, że mieszkańcy powiatu zwoleńskiego nie muszą się martwić o swoje bezpieczeństwo, jako że zadania funkcjonariuszy ze Zwolenia będą realizowane we współpracy z policją z Radomia.

Zamknęli psa w nagrzanym samochodzie. Z minuty na minutę było coraz gorzejZamknęli psa w nagrzanym samochodzie. Z minuty na minutę było coraz gorzejCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Broń nagle wystrzeliła, śrut trafił malutkie dziecko. Na jaw wyszła zatrważająca prawda
  2. Marcin Gortat pojawił się w TVP i zaatakował Alicję Bachledę-Curuś. Ostre słowa padły przed tysiącami widzów
  3. Zdjęcia dawnej Warszawy znalezione na śmietniku. Mało brakowało, a przepadłyby na zawsze [GALERIA]
  4. Szkło w popularnym trunku. GIS pilnie apeluje o zwrot produktu
  5. Najnowsze doniesienia o bonie 500 plus. Wiemy jak ma wyglądać, kto go dostanie
  6. Dzieci nie wrócą do szkół we wrześniu? Ministerstwo właśnie przedstawiło nowy plan, rodzice rwą włosy z głów
Szkło w popularnym trunku. GIS pilnie apeluje o zwrot produktuSzkło w popularnym trunku. GIS pilnie apeluje o zwrot produktuCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News