Policja apeluje o pomoc. Sprawa jest bardzo poważna, trzeba działać szybko

Autor Aleksandra Olbryt - 14 Sierpnia 2020
policjaŹródło: policja.pl

Policja w Wołominie na swojej stronie zaapelowała do wszystkich osób, które mogły być świadkami wypadku drogowego, do którego doszło 7 sierpnia około godziny 20:40 na wysokości miejscowości Ciemne, na trasie S8, na drodze do Wyszkowa. Wydział Dochodzeniowo-Śledczy poszukuje osób, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia.

Policja poszukuje świadków wypadku

Policja z wołomińskiej komendy poszukuje świadków wypadku drogowego z piątku 7 sierpnia 2020 roku. Do zdarzenia doszło około godziny 20:40 na wysokości miejscowości Ciemne, na jezdni w kierunku Wyszkowa (S8). Samochód marki KIA potrącił przebiegającego przez jezdnię pieszego, który w wyniku zderzenia z autem doznał obrażeń. - Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji - czytamy w apelu na stronie KPP w Wołominie.

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromny pożar, cały budynek w ogniu. Sytuacja jest poważna. Mamy wideo
2. Kupisz 4, Biedronka dołoży drugi raz tyle. Akcja trwa tylko dzisiaj

Nagła akcja Krzysztofa Rutkowskiego. Na miejscu jest policja. Jedna osoba trafiła do karetkiNagła akcja Krzysztofa Rutkowskiego. Na miejscu jest policja. Jedna osoba trafiła do karetkiCzytaj dalej

Potrącony 25-latek - policja ustala okoliczności

Jak pisze na stronie KPP w Wołominie, Wydział Dochodzeniowo–Śledczy Komendy Powiatowej Policji w Wołominie prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego, do którego doszło 7 sierpnia 2020 roku o godz. 20:40 na wysokości miejscowości Ciemne na trasie S8 - jezdni w kierunku Wyszkowa. - Pieszy – mężczyzna lat 25, przebiegając po trasie, został potrącony przez samochód KIA. Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia oraz dysponują nagraniami z rejestratorów jazdy, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie pod numerami telefonów: 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21 - przekazała wołomińska policja.

Wsiadł do Wsiadł do "auta na minuty" i odebrało mu mowę. Nie spodziewał się, co znajdzie w środkuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pilna demonstracja w samym centrum Warszawy. Znamy szczegóły Marszu Wolności, na ulice ruszą tłumy
  2. Dramatyczne nagranie - Trzech motocyklistów zabitych przez linę holowniczą
  3. Uwaga, żółty alarm dla połowy kraju. Zagrożenie zdrowia i życia, sytuacja jest poważna
  4. Okropne informacje z Mazowsza. Powstały nowe, duże ogniska zakażeń, kilkadziesiąt chorych
  5. Uwaga, pilnie wycofali olej ze sprzedaży. Sprawa jest poważna, jeśli kupiłeś, oddaj go do sklepu
  6. Pilny komunikat Ministerstwa Zdrowia. Dotyczy wszystkich bez wyjątku
Porażające znalezisko na placu zabaw. Służby musiały zareagować natychmiastPorażające znalezisko na placu zabaw. Służby musiały zareagować natychmiastCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News