Napadli na kasjerkę i grozili jej bronią. Sprawcy rozboju wpadli w ręce policji

Autor - 7 Sierpnia 2020
Policja zatrzymała podejrzanych o kradzież 63 tysięcyŹródło: Policja, Warszawa

Policja na Pradze-Północ zatrzymała trzech mężczyzn podejrzanych o rozbój. Funkcjonariuszom udało się ustalić, że działali wspólnie, dwudziestolatkowie ukradli ponad 60 tysięcy złotych. Pieniądze zdobyli od kasjerki, której grozili bronią. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Obecnie zatrzymani przebywają w areszcie.

Policja zatrzymała mężczyzn

Policja zatrzymała podejrzanych o rozbój. Wszystko zaczęło się 8 lipca na Targówku, to tam młodzi mężczyźni napadli na kasjerkę firmy kurierskiej. - Jeden z napastników groził jej przedmiotem przypominającym broń, natomiast dwóch pozostałych umożliwiało drogę ucieczki blokując skutecznie drzwi - przekazała mł. asp. Irmina Sulich z policji na Targówku.

napadbronnapad2

Dzisiaj grzeje:
1. Zaskakująca decyzja Kościoła. Duchowni mówią zdecydowane "nie" takiej muzyce
2. Wzrosną rachunki za prąd. Nowa opłata wyciągnie z twojej kieszeni ponad 100 zł

Mężczyźni ukradli ponad 60 tysięcy złotych

Dwóch 20-latków oraz 26-latek ukradli dwie kasetki, w których łącznie było 63 tysiące złotych. Kiedy tylko na komendę wpłynęło zawiadomienie o kradzieży, funkcjonariusze niezwłocznie podjęli działania, które miały na celu ustalić szczegóły dotyczące napastników. - Wkrótce dotarli do dwóch mieszkańców gminy Parysów oraz jednego z gminy Pilawa. 20-latkowie i 26-latek zostali zatrzymani - wyjaśnia mł. asp. Irmina Sulich.

Policja przeszukała miejsce zamieszkania mężczyzn

W trakcie przeszukania miejsca zamieszkania zatrzymanych kryminalni zabezpieczyli pieniądze w kwocie ponad 45 tysięcy złotych. Dodatkowo ustalili miejsce, gdzie zakopany był przedmiot służący do popełnienia przestępstwa.

Policja zatrzymała mężczyzn

Funkcjonariusze policji doprowadzili mężczyzn do prokuratury. - Tam oskarżyciel, po przedstawieniu im zarzutów i przesłuchaniu, postanowił wnioskować do sądu o ich tymczasowy areszt. Sąd po zapoznaniu się z materiałami sprawy przychylił się do wniosku prokuratora i aresztował mężczyzn na dwa miesiące - poinformowała mł. asp. Sulich. Za rozbój mężczyznom grozi do 12 lat pozbawienia wolności.

Policja apeluje o pomoc. Zaginęła 12-letnia NikolaPolicja apeluje o pomoc. Zaginęła 12-letnia NikolaCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Jacek Kurski dostał właśnie nową fuchę. Kuriozalne okoliczności
  2. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne
  3. To już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić plany
  4. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  5. Nie możesz nosić maseczki, będziesz musiał to udowodnić. Ministerstwo Zdrowia zaostrza zasady
  6. Łukasz Szumowski przekazał ponurą wiadomość. Zacznie się już dzisiaj
Młoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe faktyMłoda kobieta zginęła w wypadku. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News