Ważny apel policji. Każdy, kto może pomóc, powinien się zgłosić

Autor Alicja Guz - 6 Sierpnia 2020
pilneŹródło: wawainfo.pl

Policja w Wołominie prosi o pomoc. Poszukiwani są świadkowie wypadku, do którego doszło 31 lipca w miejscowości Radzymin na trasie S8. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia.

Policja apeluje o pomoc

Policja w Wołominie poszukuje świadków wypadku, do którego doszło 31 lipca około godziny 5:30 w miejscowości Radzymin na trasie S8. - Kierujący samochodem marki VW Transporter zderzył się naczepą samochodu ciężarowego marki Man, w wyniku zdarzeń obrażeń ciała doznali pasażerowie samochodu VW Transporter - informuje podkom. Katarzyna Przybysz-Zdunek z policji w Wołominie.

Dzisiaj grzeje:
1. Nagła decyzja ministra zdrowia. Wracają obostrzenia
2. Stawki podatków lokalnych wyraźnie w górę. W 2021 i za nie zapłacimy więcej

Świadkowie wypadku proszeni o pomoc

Jak poinformowała wołomińska policja, Wydział Dochodzeniowo-Śledczy prowadzi postępowanie przygotowawcze w sprawie wyżej wymienionego wypadku drogowego. - Wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu przyczyn i przebiegu zdarzenia, oraz dysponują nagraniami z rejestratorów jazdy, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo-Śledczym Komendy Powiatowej Policji w Wołominie ul. Wileńska 43a, 05-200 Wołomin tel. 47 724 72 59 lub (22) 776-20-21 - apeluje policja.

Kilkudniowa akcja policji opłaciła się, dziuple samochodowe rozbite. Zabezpieczono kilkadziesiąt skradzionych autKilkudniowa akcja policji opłaciła się, dziuple samochodowe rozbite. Zabezpieczono kilkadziesiąt skradzionych autCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Rossmann rozdaje produkty znanej marki w wyjątkowej ofercie. Sklep czeka oblężenie
  2. Dziwne oznaczenia na radiowozach - Co oznaczają? Bardzo ważne
  3. Tajemnicze symbole na klatkach schodowych. Złodziej oznacza puste mieszkania
  4. To już pewne, będą nowe zasady na weselach. Wiele par będzie musiało zmienić plany
  5. Nie możesz nosić maseczki, będziesz musiał to udowodnić. Ministerstwo Zdrowia zaostrza zasady
  6. Z ostatniej chwili: 12 województw objętych pomarańczową strefą. TVN ostrzega mieszkańców
Porażające zachowanie kobiety. Wszystko nagrały kamery monitoringuPorażające zachowanie kobiety. Wszystko nagrały kamery monitoringuCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News