To już pewne, policja właśnie potwierdziła informacje. Stało się najgorsze

Autor Alicja Guz - 3 Października 2020
policjaŹródło: policja.pl

Policja potwierdziła informacje. Spełnił się najczarniejszy scenariusz poszukiwań Macieja Aleksiuka. Ciało ujawnione w sobotę rano nad Odrą należy do 20-latka. Obecnie okoliczności związane z zaginięciem 20-latka badane są w postępowaniu prowadzonym przez prokuraturę.

Policja potwierdziła

Policja we Wrocławiu potwierdziła tragiczne informacje. Ciało znaleziono rano nad Odrą należy do poszukiwanego od tygodnia Macieja Aleksiuka. - W dniu 3 października 2020 roku policjanci otrzymali zgłoszenie od mieszkańca Wrocławia o ujawnieniu zwłok w nurcie rzeki Odry. Po przeprowadzeniu czynności identyfikacyjnych potwierdzono, iż jest to zaginiony 20-latek - poinformował Zespół Prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji we Wrocławiu.

Dzisiaj grzeje:
1. Nie żyje Dorota Kawęcka. Wielka strata, kochały ją miliony telewidzów
2. Niewielu wie, a podatek już z wyższą stawką. Od czwartku płacisz więcej za akcyzę
3. Koronawirus bardzo niebezpieczny nie tylko dla seniorów. Zmarł 36-latek z Warszawy

Poszukiwania prowadzone na ogromną skalę

Jak przekazała wrocławska policja, poszukiwania chłopaka od blisko tygodnia prowadzone były bardzo intensywnie. - Od początku w działania zaangażowanych było bardzo wielu funkcjonariuszy, którzy badali i weryfikowali wszelkie informacje dotyczące tego zdarzenia. Sprawdzane były różne miejsca, gdzie młody mężczyzna mógł się znajdować. W poszukiwaniach brali udział policyjni nurkowie, psy tropiące, wykorzystywane były również łodzie policyjne. W akcję włączyły się również inne służby dysponujące specjalistycznym sprzętem poszukiwawczym - wyjaśnił Zespół Prasowy KWP we Wrocławiu. Obecnie okoliczności związane z zaginięciem 20-latka badane są w postępowaniu prowadzonym przez prokuraturę.

Zaginął młody mężczyzna

O zaginięciu 20-letniego Macieja Aleksiuka, podchorążego Szkoły Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie, pisaliśmy już wcześniej. Młody mężczyzna ostatni raz widziany był w nocy z 25 na 26 września w klubie X-Demon we Wrocławiu. Z relacji rodziny wynika, że miał on udać się w niedzielę na mecz piłki nożnej, jednak tam nie dotarł, nie kontaktował się z rodziną ani nie powrócił do miejsca zamieszkania. Telefon chłopaka ostatni raz logował się 25 września pod wspomnianym klubem. Jak przekazała nam koleżanka chłopaka, na nagraniach udostępnionych przez X-Demon widać, że po wyjściu z klubu ktoś prowadzi Macieja. Jednak do tej pory nie udało się ustalić, kim jest ta osoba.

Nie żyje znany polski himalaista. Wielka strata, tragiczne wieści płyną z PakistanuNie żyje znany polski himalaista. Wielka strata, tragiczne wieści płyną z PakistanuCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Gwiazda "Nasz nowy dom" zdradziła gorzką prawdę. Widzowie nie mieli pojęcia, porażająco smutne
  2. Kuriozalna sytuacja. Kobieta nie wskazała sprawcy wykroczenia. Otrzymała 3000 złotych mandatu
  3. Ciało odnalezione w Odrze, wszyscy wstrzymali oddech. Czy to zaginiony Maciej Aleksiuk?
  4. Taka będzie tegoroczna zima! Mamy prognozę pogody na zimę 2020/2021
  5. Dorota Gardias napisała oficjalne oświadczenie. Wiadomo, w jakim jest stanie
  6. Trump skrywał prawdę o Covid-19. Na jaw wyszły ukrywane informacje
Tragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitaluTragiczny wypadek na Mazowszu, porażające szczegóły. Nie żyje kobieta, dwoje dzieci w szpitaluCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News