Szukali go 8 lat. Niewiarygodne, gdzie się schował

Autor - 20 Sierpnia 2020
polak zatrzymany w hiszpaniiŹródło: Fot. pixabay.com/ arembowski

Polak, którego Policja szukała przez 8 lat został w końcu znaleziony. W poszukiwania zaangażowani byli funkcjonariusze z dwóch krajów. Niewiarygodne, jak daleko uciekł ścigany, aby uniknąć wymiaru sprawiedliwości. Ostatecznie znaleziono go niemal na drugim końcu Europy.

Polak z Europejskim Nakazem Aresztowania

41-latek był poszukiwany przez policję Europejskim Nakazem Aresztowania z zarzutem wyłudzenia kredytu. Poszukiwała go policja z warszawskiego Targówka we współpracy z funkcjonariuszami z Hiszpanii. Ostatecznie mężczyzna został znaleziony na Teneryfie, gdzie doszło do jego zatrzymania. Za swoje czyny odpowie przed polskim sądem.

Dzisiaj grzeje:
1. To koniec, kultowy sklep znika z centrum Warszawy. Jest oficjalna decyzja
2. Bolesne zderzenie z rzeczywistością. Przyszli emeryci będą musieli przeżyć za 30% swoich pensji

Aresztowany Polak wiedział, że jest ścigany

- 41-latek był poszukiwany od 8 lat przez policjantów z zespołu poszukiwań z komisariatu na Targówku, w celu tymczasowego aresztowania za wyłudzenie kredytu. 41-latek zdawał sobie sprawę z tego, że policjanci depczą mu po piętach, dlatego stale się ukrywał, aż w końcu musiał wyjechać z Polski i szukać schronienia na zachodzie Europy - informuje mł. asp. Irmina Sulich z KRP VI.

Mężczyzna został namierzony na terenie Teneryfy, gdzie zatrzymali go funkcjonariusze z Hiszpanii. Aresztowany jest już w Polsce i tutaj też stanie przed sądem.

Jechał motocyklem, jest w stanie ciężkim. Druzgocące zdarzenie w WarszawieJechał motocyklem, jest w stanie ciężkim. Druzgocące zdarzenie w WarszawieCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. "Kuchenne rewolucje" wyglądały inaczej, niż w telewizji. Niezadowoleni właściciele pozwali Magdę Gessler
  2. Zdjęcia - Wjechał policyjnym BMW w... butle z gazem
  3. Jolanta Kwaśniewska nie wytrzymała. Padły ostre słowa o Agacie Dudzie
  4. Czerwony alert dla całego Mazowsza. Ostrzeżenia IMGW w prawie całej Polsce
  5. Absurdalne zasady w PKP. Masz dwa, nie pojedziesz
  6. Jego utwory śpiewała cała Polska. Niestety, nie żyje wybitny muzyk i aktor
Nie żyje wspaniały muzyk. Jego piosenki śpiewały pokolenia WarszawiakówNie żyje wspaniały muzyk. Jego piosenki śpiewały pokolenia WarszawiakówCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News