Pogrzeb księdza Piotra Pawlukiewicza na żywo. Transmisja online

Autor Mateusz Dolak - 25 Marca 2020
Pogrzeb Piotra PawlukiewiczaŹródło: Duszpasterstwo Chadashim, C BY 2.0

W sobotę zmarł ks. Piotr Pawlukiewicz. Pogrzeb ks. Piotra Pawlukiewicza na żywo transmitowany w internecie. Z powodu pandemii koronawirusa w Warszawie i ograniczeń w pogrzebach, Archidiecezja Warszawska zdecydowała o uruchomieniu transmisji na żywo z uroczystości pogrzebowych. Zobacz transmisję online z pogrzebu ks. Piotra Pawlukiewicza w naszym serwisie.

Pogrzeb ks. Piotra Pawlukiewicza na żywo

Pogrzeb ks. Piotra Pawlukiewicza rozpocznie się w środę, 25.03.2020 o godzinie 11 w kościele Nawiedzenia Najświętrzej Maryi Panny w Warszawie. Ze względu na epidemię koronawirusa w ostatnim pożegnaniu udział może wziąć tylko pięć osób. Ceremonii pogrzebowej przewodniczył będzie kard. Kazimierz Nycz wraz z abp. Józefem Górzyńskim. Wierni mogą oglądać pogrzeb ks. Piotra Pawlukiewicza online. Transmisja z pogrzebu została umieszczona na portalu YouTube oraz na stronie internetowej Archidiecezji Warszawskiej. Pogrzeb ks. Piotra Pawlukiewicza można też oglądać poniżej w naszym serwisie:

Ksiądz Piotr Pawlukiewicz nie żyje

Informację o śmierci ks. Pawlukiewicza przekazał w sobotę rzecznik archidiecezji warszawskiej. Ksiądz Piotr Pawlukiewicz był bardzo znanym kapłanem w Warszawie i całej Polsce. Na jego rekolekcje i msze przychodziły tłumy. Na co dzień związany był z akademickim kościołem świętej Anny na Starym Mieście w Warszawie, gdzie przez kilka ostatnich lat głosił kazania dla studentów. Piotr Pawlukiewicz był redaktorem naczelnym Radia Józef pod koniec lat '90 XX wieku, prowadził też audycję Katechizm Poranny w Radiu Plus. Jego śmierć wstrząsnęła wiernymi.

Ksiądz Pawlukiewicz miał 59 lat. Ciężko chorował, a mimo tego w miarę możliwości był aktywny duszpastersko.

Nie żyje ksiądz zakażony koronawirusem. To kolejna ofiara, jego stan był ciężki, zmarł w szpitaluNie żyje ksiądz zakażony koronawirusem. To kolejna ofiara, jego stan był ciężki, zmarł w szpitaluCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

Następny artykuł