Właśnie ogłoszono, wiele osób skorzysta za darmo. Nie wszyscy wiedzą. Świetny sposób na upały

Autor Mateusz Dolak - 15 Sierpnia 2020
Pogoda jest bardzo upalnaŹródło: Jakub Kaminski/East News

Pogoda wyjątkowo dopisuje w sierpniu. Wysokie temperatury, brak wiatru i deszczu sprawiają jednak, że wiele osób szuka sposobów na upał. Ten dokuczliwy jest szczególnie dla mieszkańców dużych miast, którzy jeszcze nie zaczęli, lub właśnie wrócili z urlopów. Gdzie można znaleźć ochłodę? Nie wszyscy wiedzą, ale od soboty czynne są miejsca gdzie można schłodzić się zupełnie za darmo.

Wyjątkowo dobra pogoda

Pogoda zachęca do wyjazdów nad morze lub jezioro. Wiele osób w weekend wybrało się też nad zalewy, lub pobliskie plaże. W okolicach Warszawy z kolei tłumy pojawiły się nad Zegrzem. Gdzie jednak ochłodzić się, jeżeli nie możemy wyjechać z miasta? Jaki jest sposób na upały w mieście?

Dzisiaj grzeje:
1. Ogromny pożar, cały budynek w ogniu. Sytuacja jest poważna. Mamy wideo
2. Kupują je wszyscy rodzice swoim dzieciom do pokojów. UOKiK ostrzega, co trzecie ma poważne wady

Ciepła pogoda zachęciła miasta do działania

Jedna ze stołecznych dzielnic postanowiła pomóc mieszkańcom i ustawiła urządzenia, które pozwolą zaznać trochę chłodu. Mieszkańcy mogą korzystać z nich bez ograniczeń i za darmo. Chodzi o kurtyny wodne, które ustawiono na Ursynowie. Władze dzielnicy pochwaliły się nimi na Facebooku. Kurtyny działają od soboty (15 sierpnia). W oficjalnym komunikacie czytamy, że mają służyć tym, którzy podczas spacerów chcą zaznać ochłody.

Nagły, pilny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Ręce opadająNagły, pilny komunikat Biedronki do wszystkich klientów. Ręce opadająCzytaj dalej

Gdzie stanęły kurtyny wodne?

Z kurtyn wodnych warto skorzystać w wyjątkowo gorącą pogodę. Oczywiście nie zalecamy, by specjalnie wychodzić z domu podczas ogromnych upałów, bo to może okazać się szczególnie niebezpieczne np. dla osób starszych i dzieci.- Jeśli podczas spacerów lub w drodze do pracy potrzebujecie ochłody w te upalne dni, kurtyny ???? wodne służą pomocą. ???? W weekend zostały uruchomione w następujących lokalizacjach ????: ➡️ Park Jana Pawła II - rejon ul. Romera, ➡️ Park Moczydełko - rejon ul. Wełnianej, ➡️ Park Polskich Wynalazców - rejon ul. Rosoła. Ręka do ✋, kto już skorzystał ???? - czytamy na profilu Dzielnicy Ursynów.

W przyszłości kurtyny staną też w parku przy Bażantarni, parku im. Romana Kozłowskiego - Kopa Cwila, parku Lasek Brzozowy i na placu Zabaw Olkówek - Park Jurajski.

Druzgocąca zbrodnia na urodzinach. Szczegóły dla osób o mocnych nerwachDruzgocąca zbrodnia na urodzinach. Szczegóły dla osób o mocnych nerwachCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Pieniądze popłyną na konta kolejnej grupy. Rząd pracuje nad wsparciem finansowym
  2. Nagły komunikat popularnych banków. Niestety, dotyczy wszystkich klientów, trzeba się pospieszyć
  3. Uwaga, żółty alarm dla połowy kraju. Zagrożenie zdrowia i życia, sytuacja jest poważna
  4. Okropne informacje z Mazowsza. Powstały nowe, duże ogniska zakażeń, kilkadziesiąt chorych
  5. Uwaga, pilnie wycofali olej ze sprzedaży. Sprawa jest poważna, jeśli kupiłeś, oddaj go do sklepu
  6. Fatalne doniesienia o Lechu Wałęsie, nie jest dobrze. Jest nieuleczalna, trudno z nią żyć
Rafał Trzaskowski właśnie potwierdził. Niebawem się zacznie, wielu nie będzie zadowolonychRafał Trzaskowski właśnie potwierdził. Niebawem się zacznie, wielu nie będzie zadowolonychCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News