Quad ominął rogatki, wjechał pod pociąg. Nie żyje ojciec i 8-letni syn

Autor Mateusz Dolak - 7 Marca 2020
Pociąg uderzył w quada Źródło: policja.pl (zdjęcie ilustracyjne)

Pociąg relacji Wrocław - Warszawa - Białystok zderzył się z quadem, który wjechał na przejazd kolejowy. Dwie osoby zginęły na miejscu. | www.wawainfo.pl - zajrzyj po najnowsze informacje z Warszawy i Mazowsza.

Ojciec i syn zginęli w wypadku

Do tragicznego wypadku doszło w sobotę około godziny 17 na strzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Zieleniec w pobliżu stacji Sadowne Węgrowskie. - 29-letni mężczyzna i jego 8-letni syn, wjechali pod pociąg. Przejazd był monitorowany, sygnalizacja działała, a zapory były opuszczone - poinformował st. asp. Norbert Cibor z Komendy Wojewódzkiej Policji w Radomiu. Na miejscu oprócz policji byli prokutaror i strażacy. - W akcji ratowniczej udział brały cztery nasze jednostki. Zabezpieczaliśmy teren i oświetlaliśmy go. Pomogliśmy też w ewakuacji 130 pasażerów z pociągu. Przez kilka godzin ruch był wstrzymany, dlatego przesadziliśmy podróżnych do autobusów zastępczych podstawinych przez PKP Intercity - podsumował bryg. Sławomir Pietrzak ze straży pożarnej w Wyszkowie.

O niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyO niecodziennym miejscu pod metrem krążą legendy. Mamy zdjęcia, będziecie przecierać oczyCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Żałoba w warszawskim zoo. Nie żyje słonica Erna
  2. Będą duże zmiany w Veturilo. Ruszył ostatni sezon w starej formule, nowy szykuje sporo niespodzianek
  3. Jedyna taka inwestycja w Polsce, kierowcy czekali na nią latami. Wybudują podziemny parking w Warszawie
  4. Były zmarznięte, głodne, miały brudne akwarium. Mężczyzna zrobił im krzywdę, stanie przed sądem
  5. Weekend utrudnień w Warszawie. Aktywiści wyjdą na ulice, będą cztery zgromadzenia
  6. Samochód wpadł do Wisły, utonął. Pogotowie podjęło reanimację kierowcy, 35-latka nie żyje
Rodzina, fani i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tłumy na pogrzebie uwielbianego aktoraRodzina, fani i przyjaciele żegnają Pawła Królikowskiego. Tłumy na pogrzebie uwielbianego aktoraCzytaj dalej

Następny artykuł