Pociąg potrącił pieszego. Policja przyjechała, ofiary nie było

Autor Mateusz Dolak - 2 Marca 2020
Potrącenie na torachŹródło: Pixabay (zdj. ilustracyjne)

Pociąg potrącił pieszego, który znalazł się na torach kilkaset metrów za dworcem Wileńskim. Są utrudnienia w kursowaniu składów Kolei Mazowieckich w kierunku Wołomina.

Utrudnienia

Do zdarzenia doszło około godziny 16. - Dostaliśmy zgłoszenie o potrąceniu na torach na wysokości ulicy Szwedzkiej. Kiedy na miejscu pojawił się patrol, osoby potrąconej nie było. Oddaliła się przed przyjazdem służb - poinformował asp. szt. Tomasz Oleszczuk z Komendy Stołecznej Policji. Są utrudnienia w kursowaniu pociagów na odcinku pomiędzy Warszawą a Wołominem. "Niektóre pociągi mogą być opóźnione, odwołane, kursujące w skróconej relacji. Opóźnienia pociągów mogą ulegać zmianie." - podaje Zarząd Transportu Miejskiego.

Prokuratura zajmie się Suntago Park of Poland? Jest doniesienieProkuratura zajmie się Suntago Park of Poland? Jest doniesienieCzytaj dalej

Czekamy na wasze informacje

wawainfo.pl - to nowy portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Będą masowo zabierać prawa jazdy? Nikogo nie ominą zmiany w prawie, dobiorą się także do pieszych
  2. Nowe informacje o pogrzebie Pawła Królikowskiego. Aktor zostanie uhonorowany jak najważniejsze osoby w kraju
  3. Koronawirus. Sztab kryzysowy w Warszawie
  4. 24-latek nie żyje, pięć osób jest w szpitalu. Żałoba w gminie po tragedii na drodze
  5. Pożar pustostanu. W środku znaleziono zwłoki mężczyzny
  6. Nasze mamy i babcie całe życie źle lepiły pierogi. Jest nowatorski, łatwiejszy i pyszniejszy sposób
Tutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaTutaj badają koronawirusa w Polsce. Wyjątkowe zdjęcia laboratorium PZH od środkaCzytaj dalej

Następny artykuł