Bracia na oczach sąsiadów tłukli Kamila. Nikt nie zareagował, nastolatek nie żyje

Autor Julian Bakuła - 12 Października 2020
Płońskiem wstrząsnęło morderstwo 19-letniego KamilaŹródło: policja.pl

Płońskiem wstrząsnęła tragedia, do której doszło tam w czwartek (09.10) późnym wieczorem. 19-letni Kamil wdał się w utarczkę słowną z trzema braćmi, którzy zaczęli go okładać pięściami. W końcu jeden z nich wyciągnął nóż, którym jedenastokrotnie dźgnął Kamila. Około godziny 23 policja otrzymała zgłoszenie, że przed blokiem przy ul. Młodzieżowej leży ranny mężczyzna. Gdy na miejsce przyjechały służby, mężczyzna był nieprzytomny. Podjęta przez ratowników medycznych reanimacja nie przyniosła skutku - 19-letni Kamil zmarł w karetce pogotowia.

Płońsk: 19-latek został pobity i zadźgany na śmierć przed własnym blokiem

Płońskiem wstrząsnęła sprawa brutalnego morderstwa, którego ofiarą padł tam w czwartek (09.10) 19-letni Kamil. O sprawie informowaliśmy już na Wawa Info. Jak podaje Super Express, po tym jak około godziny 20 Kamil odprowadził swoją dziewczynę i wrócił do domu, późnym wieczorem raz jeszcze wyszedł przed swój blok. W niejasnych okolicznościach wdał się w sprzeczkę z trzema mężczyznami, którzy zaczęli okładać go pięściami. W końcu jeden z napastników wyciągnął nóż, którym 11 razy dźgnął Kamila, przecinając mu tętnice. Zdarzeniu miały przyglądać się osoby trzecie. Napastnicy pozostawili zakrwawionego Kamila na chodniku przed blokiem przy ul. Młodzieżowej i uciekli z miejsca zdarzenia. Policja otrzymała zgłoszenie o zakrwawionym mężczyźnie leżącym przed blokiem około godziny 23. Gdy na miejsce przyjechały służby, Kamil był nieprzytomny. Reanimacja podjęta przez ratowników medycznych nie przyniosła skutku - w karetce pogotowia stwierdzono zgon.

Dzisiaj grzeje:
1. Uczniowie jutro nie pójdą do szkoły. Nagła akcja, już szykują protest
2. Wszystkich świętych 2020 inne niż wszystkie. Rząd ma nowy plan, w grze dodatkowe wolne
3. Pilny apel rządu w sprawie 1 listopada. Polacy nie będą zadowoleni

W związku z morderstwem w Płońsku aresztowano trzech braci

W związku z zabójstwem 19-letniego Kamila w Płońsku zatrzymanych zostało 5 osób, w tym 3 braci J., którzy zaatakowali chłopaka. - Damian J. usłyszał zarzut zabójstwa. Natomiast Marcin J. i Piotr J udział w pobiciu ze skutkiem śmiertelnym - mówi przywoływana przez Super Express prokurator Ewa Ambroziak z prokuratury rejonowej w Płońsku. Wobec całej trójki zastosowano trzymiesięczny areszt. Tymczasem prokuratura prowadzi w tej sprawie dalsze czynności. Niedługo ma dojść do sekcji zwłok zamordowanego Kamila.

Minister w Polsacie powiedział co będzie z nauką zdalną w szkołach. Miało być zupełnie inaczejMinister w Polsacie powiedział co będzie z nauką zdalną w szkołach. Miało być zupełnie inaczejCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ekspert zdradził, kiedy będzie szczyt zachorowań i koniec epidemii w Polsce. Nie ma żadnych wątpliwości
  2. Śmierć Polaków w Niemczech. Jeden z nich osierocił 4-letnią córeczkę. Młoda wdowa prosi o pomoc
  3. Morderstwo w bloku. Nastolatek leżał na chodniku, zginął podczas awantury. Nie żyje
  4. Na miejscu jest straż, policja i ciężki sprzęt. Jedna osoba nie żyje, trwa akcja ratunkowa
  5. Wkurzona Polska Babcia ostro walczyła z policjantami. Wszystko się nagrało, hit internetu
  6. “Zero tolerancji" za brak maseczki”? Zdecydowana interwencja policjantki
Mieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeMieszkaniec Ursynowa walczy o zamknięcie katakumb. Powód? Chce chronić nietoperzeCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News