Policja wydała pilny komunikat. Zaginęła 8-latka i jej matka. Wyszły z domu i przepadły

Autor Mateusz Dolak - 5 Czerwca 2020
Poszukiwane z PłockaŹródło: policja

Policja z Płocka wydała pilny komunikat. Funkcjonariusze poszukują zaginionej 8-letniej Gabrieli Ciechowskiej oraz jej matki Agnieszką Ciechowskiej. Matka i córka 30 maja wyszły z domu i do tej pory nie skontaktowały się z rodziną.

Gabriela Ciechowska

8 letnia dziewczynka oddaliła się z domu wraz z 47- letnią matką, Agnieszką Ciechowską. Dziewczynka ubrana była w kurtkę z kapturem koloru limonowego, spodnie typu moro, buty - klapki, na głowie miała czapkę z daszkiem koloru szarego a na plecach sportowy plecak. Gabrysia ma 135 cm wzrostu, szczupłą budowę ciała, oczy niebieskie, włosy krótkie koloru blond.

Dzisiaj grzeje:
1.TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit?
2. Największe triki supermarketów, abyśmy wydawali więcej. Lepiej miej się na baczności

Agnieszka Ciechowska

Rysopis kobiety: 165 cm wzrostu, średnia budowa ciała, oczy niebieskie, włosy koloru blond - krótkie puszące się. Kobieta ubrana była w ciemną kurtkę z kapturem, buty sportowe, ciemne spodnie, na głowie miała czapkę z daszkiem a na plecach sportowy plecak. Jak podaje policja, kobieta wraz z dziewczynką widziana była w towarzystwie mężczyzny, który kuleje i podpiera się laską. Mężczyzna ubrany był w ciemną kurtkę a na głowie miał kaszkiet jasnego koloru. Osoby miały ze sobą namioty i walizki.

Drogowcy wyremontują Trocką. Objazdy i utrudnienia od sobotyDrogowcy wyremontują Trocką. Objazdy i utrudnienia od sobotyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Ksiądz miał całować ministranta i wysyłać mu bulwersujące SMS-y. Reakcja kurii może oburzać
  2. Tragiczna śmierć młodziutkiej gwiazdy. Miała wielki talent, szczegóły wypadku mrożą krew w żyłach
  3. TVN przywróci kultowy serial, który oglądały miliony. Emisja już niedługo, będzie hit
  4. Taksówka wjechała w restaurację
  5. Mężczyzna zadzwonił do kancelarii. Groził, że zabije prezydenta Warszawy. Został zatrzymany
  6. Niedługo przed odejściem przewidział własną śmierć. Widok grobu Perepeczki wprawia w osłupienie
Syn Zenka Martyniuka ostro awanturował się w sklepie. Wszystko było na InstagramieSyn Zenka Martyniuka ostro awanturował się w sklepie. Wszystko było na InstagramieCzytaj dalej

Następny artykułNie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News