Znany dostawca pizzy testuje nową usługę. Jedzenie prosto do bagażnika auta

Autor Alicja Guz - 6 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Pixabay

Pizza Hut uruchamia pilotażowy, całkowicie bezkontaktowy odbiór pizzy wprost do samochodu. Gość restauracji parkuje w specjalnie wyznaczonym miejscu - Hut Point. Następnie uchyla szybę lub otwiera bagażnik, a pracownik restauracji umieszcza pizzę w środku. Na razie taka usługa dostępna jest w sześciu restauracjach, w tym również w Warszawie.

Nowa usługa w Pizza Hut

Dostawca pizzy Pizza Hut wprowadzają nową usługę związaną z bezdotykowym odbiorem zamówienia. Mowa o specjalnych punktach odbioru Hut Point. Gość restauracji nie musi wchodzić do lokalu, by odebrać zamówione jedzenie. Z nowego rozwiązania mogą skorzystać również osoby zamawiające pizzę online.

Dzisiaj grzeje:
1. W bankomatach pojawił się nowy banknot. Nie zdziw się, jak go otrzymasz
2. Ogromny wzrost w emeryturach. Nawet 600 zł, seniorzy sami mogą sprawdzić różnicę

Pizza wprost do samochodu

Nowa usługa zakłada całkowicie bezdotykowy odbiór pizzy. Wystarczy, że gość Pizza Hut zaparkuje samochód w specjalnie wyznaczonym miejscu i uchyli szybę lub otworzy bagażnik. Wówczas pracownik restauracji w masce i rękawiczkach dostarczy zamówienie prosto do zaparkowanego samochodu.

Gdzie odbiór pizzy w Hut Point?

Na razie punkty odbioru Hut Point działają w sześciu restauracjach na terenie Polski. Można je znaleźć w Gdańsku, Koszalinie, Warszawie, Poznaniu, Rzeszowie i Wrocławiu. Pizza Hut nie wyklucza jednak rozszerzenia usługi o kolejne restauracje, jeżeli rozwiązanie się sprawdzi.

Wybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe faktyWybory 2020. Wstrząsające nagranie obiegło całą Polskę. Na jaw wychodzą nowe faktyCzytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Policja wnioskuje o karę za pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka. Odbył się zgodnie z wolą rodziny
  2. Znany komentator odchodzi z Canal+. "To nie była jego decyzja"
  3. Ogromny rój pszczół w restauracji. Czegoś takiego nigdy nie widzieliście
  4. Niewyobrażalna zbrodnia w solarium. Pracownica będzie miała traumę na całe życie
  5. Uwaga, wyłączą prąd na Mazowszu. Piaseczno i okolice bez prądu
  6. Niesłychana opłata od turytów w Zakopanem. Rachunki znad morza mogą się schować
Prezydent zapowiedział ważną zmianę. Za chwilę ruszy procedura. Chodzi o konstytucjęPrezydent zapowiedział ważną zmianę. Za chwilę ruszy procedura. Chodzi o konstytucjęCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News