Nagły zwrot w sprawie zmarłego Woźniaka-Staraka. Na jaw wychodzą nowe fakty

Autor - 13 Lipca 2020
zdjęcie ilustracyjneŹródło: Fot. Piotr Molecki/East News, Warszawa, 29.08.2019

Nie cichną echa tragicznej śmierci znanego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyznę pochowano na posesji rodziny Staraków w rodzinnej Fuledzie na Mazurach. Sprawa pogrzebu trafiła do sądu, ponieważ zakazany jest pochówek poza cmentarzem. Super Express odkrył, że również na warszawskich Powązkach pojawił się grób tragicznie zmarłego mężczyzny.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

W sierpniu minie rok od tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka. Mężczyzna zginął w nocy z 17 na 18 sierpnia 2019 roku na jeziorze Kisajno. Płetwonurkowie odnaleźli jego ciało 22 sierpnia. Zdaniem śledczych producent filmowy kierował łodzią motorową pod wpływem alkoholu. Skręcając gwałtownie z łodzi, wypadł zarówno on, jak i jego pasażerka. W wyniku tych zdarzenia mężczyzna został uderzony pracującą śrubą między innymi w głowę, co doprowadziło do jego śmierci.

Dzisiaj grzeje:
1. Duże ognisko koronawirusa na Mazowszu. Prawie 300 osób trafiło na kwarantannę
2. Już prawie 60 tys. matek dostało w czerwcu dodatkowe pieniądze. Ma być ich znacznie więcej

Pogrzeb Piotra Woźniaka-Staraka w Fuledzie

Pogrzeb producenta filmowego odbył się 30 sierpnia 2019 roku w jego rodzinnej Fuledzie na Mazurach. Mężczyzna został pochowany na posesji rodziny Staraków. Sprawa pochówku została jednak skierowana do sądu. Polskie prawo zabrania bowiem pochówku poza cmentarzem. Chociaż rodzina zmarłego wyjaśniała, że trumna została złożona w wybudowanych katakumbach, to powiatowy inspektor nadzoru budowlanego w Giżycku poinformował, że nie były to katakumby. Sprawa ma się rozstrzygnąć na drodze sądowej na początku sierpnia 2020 roku.

Grób Piotra Woźniaka-Staraka w Warszawie?

Jak podaje Super Express, w sieci pojawiły się zdjęcia grobu Piotra Woźniaka-Staraka, który znajduje się na... warszawskich Powązkach. "Jednak ku zaskoczeniu wszystkich zainteresowanych, okazuje się, że grób Piotra Woźniaka-Staraka znajduje się również w Warszawie na cmentarzu Powązkowskim. Pięknie przystrojony kwiatami i sercem z czerwonych róż od razu zawraca uwagę przechodniów. Czy w takim razie rodzina Piotra Woźniaka-Staraka wyprawiła mu drugi, potajemny pogrzeb na Starych Powązkach? Czy prochy producenta filmowego, w związku z zamieszaniem, zostały przeniesione z Fuledy do Warszawy?" pisze Super Express. Jak podaje tabloid, Zarząd Powązek, nie odpowiedział na pytanie, kiedy dokładnie powstał grób, a księża odmówili przekazania informacji w tej sprawie.

Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej hitem internetu. Co takiego zrobiła?Wpis Małgorzaty Trzaskowskiej hitem internetu. Co takiego zrobiła?Czytaj dalej

Czekamy na Wasze informacje

wawainfo.pl - to portal z informacjami o Warszawie, dodaj nas do ulubionych w przeglądarce. Masz ciekawy temat? Widzisz wypadek, pożar lub korek? - pisz na redakcja@wawainfo.pl lub daj nam znać na facebookowym profilu Wawa Info.| www.wawainfo.pl - wejdź po najważniejsze informacje ze stolicy.

ZOBACZ TAKŻE:

  1. Trudno spokojnie komentować. Ujawniono co Katarzyna W. robiła ze strażnikami w więzieniu
  2. Na Cirlce K legalnie kupisz "holenderską używkę". Rusza sprzedaż na stacjach
  3. Wyniki wyborów w Warszawie. Szczegółowe dane PKW
  4. Jak głosowali sąsiedzi Rafała Trzaskowskiego? Mieszkańcy Ursynowa byli jednomyślni
  5. TVN podał smutną wiadomość, Polacy pogrążają się w żałobie. Nie żyje Bronisław Piasecki
  6. https://pikio.pl/tvn-1407202-so-powod-odejscia/
Uwaga na plagę latających owadów. Mogą wejść pod powiekę, a nawet do nosaUwaga na plagę latających owadów. Mogą wejść pod powiekę, a nawet do nosaCzytaj dalej

Następny artykuł
Nie przegap i subskrybuj nas na Google News:Obserwuj nas na Google News Google News